Chcesz rozwinąć swoją firmę? Są pożyczki na zakup nieruchomości

Polecamy Wiadomości
fot. Pixabay.com

Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z naszego województwa dzięki Kujawsko-Pomorskiemu Funduszowi Rozwoju mogą otrzymać pożyczkę nawet do miliona złotych na zakup nieruchomości.

„Nie mieścisz się w obecnym biurze? Chcesz kupić nową nieruchomość, zbudować magazyn, zyskać przestrzeń, w której Twoja firma będzie mogła dalej się rozwijać?” – tak swoją ofertę pożyczkową promuje Kujawsko-Pomorski Fundusz Rozwoju. Chodzi o pożyczę inwestycyjną na nieruchomości.

Dzięki niej przedsiębiorcy mogą m.in. zwiększyć komfort swoich pracowników, rozwinąć firmę lub rozszerzyć zakres swojej działalności. Na tego typu wsparcie mogą liczyć mikro, mali i średni przedsiębiorcy.

Pożyczkę w wysokości nawet do miliona złotych można przeznaczyć na sfinansowanie m.in. zakupu nieruchomości niezabudowanych i zabudowanych. Okres spłaty będzie zależał od wysokości pożyczki: do 5 lat dla pożyczek do 500 tys. zł oraz do 7 lat dla pożyczek powyżej 500 tys. zł.

Pożyczek inwestycyjnych na nieruchomości udziela Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy.

„Zanim jednak skontaktujemy się z konsultantami tej instytucji, powinniśmy sprecyzować nasz plan inwestycyjny. Warto odpowiedzieć sobie na szereg pytań, np. na jaki cel potrzebujemy pieniędzy, jaka kwota jest niezbędna i w jaki sposób możemy zabezpieczyć pożyczkę. Im więcej zbierzemy informacji na temat planowanego przedsięwzięcia, tym łatwiej będzie dopasować pożyczkę do naszych potrzeb i możliwości” – informuje KPFR.

By ubiegać się o pożyczkę, należy złożyć wniosek w jednym z biur KPFP. Wzory dokumentów znajdziemy na stronie www.kpfp.org.pl. „Przedsiębiorca nie czeka długo na informację dotyczącą tego, czy pożyczka zostanie udzielona. Gdy zapadnie pozytywna decyzja, podpisywana jest umowa”.

Pożyczki wypłacane są w transzach lub jednorazowo. Pełna kwota musi zostać przeznaczona na cele zgodne z umową. Więcej informacji można uzyskać w siedzibie KPFR w Toruniu przy ul. Przedzamcze 8, telefonicznie: 56 475 63 00 lub za pośrednictwem formularza na stronie www.kpfr.pl.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

3 thoughts on “Chcesz rozwinąć swoją firmę? Są pożyczki na zakup nieruchomości

 1. cześć

  Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą lub zapłacić rachunki i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowania działalności gospodarczej. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji za pośrednictwem (lehmannschulz07@gmail.com)

 2. Bent u dringend toe aan een zakelijke lening, een persoonlijke lening of een hypotheeklening? Als dat het geval is, raad ik u aan contact op te nemen met Sunshine Financial Group via dit e-mailadres (starworldfirm@gmail.com) om een lening te krijgen.

 3. DZIEŃ DOBRY; Czy potrzebujesz pożyczki?
  Oferujemy wszystkie rodzaje usług pożyczkowych: pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe, pożyczki hipoteczne, pożyczki samochodowe, pożyczki konsolidacyjne, pożyczki na spłatę rachunków i wiele innych.

  Potrzebujesz pożyczki na sfinansowanie swojego projektu?
  Możemy wesprzeć cię pożyczką na realizację twoich projektów, takich jak: budowa twoich domów, biur, gospodarstw rolnych, a także finansowanie twoich projektów turystycznych, twojej firmy lub projektu, na który potrzebujesz finansowania zewnętrznego.

  Potrzebujesz funduszu inwestycyjnego?
  Możemy inwestować w twoje duże projekty. Jest to zarezerwowane dla firm poszukujących inwestorów do finansowania swoich projektów badawczych, projektów nieruchomości, przejęć i innych potrzeb biznesowych.

  WYBIERZ NAJLEPSZE OPCJE POŻYCZKI TERAZ !!!
  Aby uzyskać więcej informacji o naszych usługach, skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego adresu e-mail: novaglobalfinances@gmail.com

  Co oferujemy;
  Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe. Oferujemy zarówno pożyczki zabezpieczone, jak i niezabezpieczone, a także możesz ubiegać się o pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe według bardzo rozsądnej stopy procentowej.

  Możemy pomóc!
  NOVA GLOBAL FINANCIAL SERVICES jest spółką zależną jednej z najsilniejszych grup finansowych w Europie i na świecie z dużym kapitałem. Realizujemy strategię bycia obecnym tam, gdzie jest wzrost, łączenia klientów z możliwościami, które stwarza, pomagania firmom w rozwoju, rozwijania się gospodarek i realizacji celów przez osoby prywatne. Działamy od wielu lat i udzielamy niezliczonych pożyczek w naszych czasach .

  Wyślij wniosek pożyczki teraz !!!
  Imię i nazwisko: Camilla Karlsen (pracownik centrum pożyczkowego)
  Kontaktowy adres: (novaglobalfinances@gmail.com)
  Kontakt WhatsApp / telegram: (+33751156474)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *