Utrudnienia na Bluszczowej

Box2 Wiadomości
fot. Pixabay

Jutro na ulicy Bluszczowej rozpocznie się asfaltowanie nawierzchni. Prace drogowe będą trwały przez najbliższe trzy dni. Toruńscy drogowcy apelują o przeparkowanie samochodów.

Od 14 do 16 stycznia będzie trwało asfaltowanie na ulicy Bluszczowej. We wtorek rano rozpocznie się układanie ostatniej, ścieralnej warstwy nawierzchni. Właściciele aut, parkujący od strony lasu lub jezdni przy ulicy Bluszczowej proszeni są o przeparkowanie pojazdów.

Na czas wykonywania robót na odcinku Szosa Okrężna – Baśniowa mogą występować utrudnienia w ruchu. Potrwają one około 3 godzin. Wyjazd z osiedla będzie możliwy tylko od ulicy Morycińskiego.

Całość prac, związanych z przebudową ulicy Bluszczowej, ma zakończyć się w maju 2020 roku. Do tej pory powstało już mini rondo, jednostronny chodnik dla mieszkańców, oświetlenie i nowe miejsca parkingowe.

1 thought on “Utrudnienia na Bluszczowej

  1. Cześć panowie, z tej strony Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : sexanons.eu/monia25

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *