Wysoka porażka Elany w powrocie II ligi

Sport Wiadomości

Po spowodowanej koronawirusem przerwie, wróciły rozgrywki II ligi piłkarskiej. Wznowienia rozgrywek nie zainaugurowali dobrze piłkarze Elany Toruń, którzy wczoraj na własnym boisku przegrali ze Stalą Rzeszów 1:4.

23. kolejka II ligi nie przyniosła toruńskim piłkarzom punktów. Do przerwy przegrywali 0:1 po golu Damiana Michalika, który po przerwie dołożył jeszcze dwa trafienia. Honorową bramkę dla gospodarzy zdobył w 61. minucie Mariusz Kryszak, wykorzystując rzut karny. Wynik spotkania ustalił w 72. minucie Wojciech Reiman, również po strzale z „jedenastki”.

Porażka zepchnęła Elanę w tabeli na 14 pozycję, tuż nad strefą spadkową. Z dorobkiem 29 punktów znajdują się nad Skrą Częstochowa, która ma jedno oczko mniej.