16-latek na widok strażników miejskich połknął narkotyki

112 Box2
Fot. Straż Miejska w Toruniu

Strażnicy miejscy patrolujący w czwartek okolice al. 500-lecia zwrócili uwagę na dwóch nastolatków, którzy dyskretnie przekazywali sobie jakieś przedmioty. Okazało się, że są to narkotyki.

Do tej sytuacji doszło w czwartek ok. godz. 11.50. Funkcjonariusze patrolujący okolice al. 500-lecia zwrócili uwagę na dwóch nastolatków. Co wzbudziło ich podejrzenia? Młodzi mężczyźni dyskretnie przekazywali sobie jakieś przedmioty.

– Na widok patrolu jeden z nich włożył coś do ust – relacjonuje Anna Wiśniewska z zespołu ds. profilaktyki i komunikacji społecznej Straży Miejskiej w Toruniu. – Zadowolony ze swojego wyczynu 16-latek szybko poinformował strażników, że właśnie połknął narkotyki i teraz już nic nie mogą mu zrobić.

Mundurowi natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe, które przewiozło nastolatka do szpitala dziecięcego. W związku z podejrzeniem posiadania substancji zabronionych jego starszego kolegę przekazano w ręce policji.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *