23-latka chowała perfumy i wybiegała ze sklepów, nie płacąc za nie. Grozi jej…

112 Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Kryminalni z komisariatu Śródmieście zatrzymali 23-latkę i dwóch jej kompanów – 21- i 27-latka – którzy kradli kosmetyki kosmetyki z toruńskich drogerii. Straty wyniosły aż kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Złodziejskie trio wpadło w ubiegłym tygodniu. Kryminalni z komisariatu Śródmieście zatrzymali trzyosobową szajkę krótko po kradzieży w jednej z drogerii na toruńskiej starówce.

– Kryminalni już od pewnego czasu mieli podejrzenia, że za takimi przestępstwami stoi to złodziejskie trio – mówi Wojciech Chrostowski z zespołu komunikacji społecznej toruńskiej policji. – Okazja do ich zatrzymania nadarzyła się właśnie po jednej z takich kradzieży. Wszyscy trafili do policyjnej celi. Funkcjonariusze zebrali dowody świadczące, że 23-latka od grudnia ub.r. zajmowała się przestępczym procederem.

23-latka chowała wartościowe perfumy i artykuły spożywcze, a następnie wychodziła lub wybiegała ze sklepu bez płacenia. Kobieta usłyszała w sumie 16 zarzutów dotyczących kradzieży kosmetyków w drogeriach w Toruniu. Straty wyniosły w sumie kilkadziesiąt tysięcy złotych.

W czterech przypadkach pomagało jej dwóch kompanów – 21- i 27-latek. Oni również usłyszeli zarzuty. Teraz wszystkim grozi do 5 lat więzienia.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *