3-letnia Zuzia z Torunia nie żyje. Skatowali ją rodzice

Box1 Wiadomości
fot. ilustracyjne/pixabay

3-letnia Zuzia z Torunia zmarła dziś w nocy w szpitalu. Dziewczynka pod opiekę lekarzy trafiła pod koniec maja, po tym, jak została brutalnie skatowana przez rodziców. Koszmar Zuzi miał trwać przynajmniej od kwietnia. Informację o śmierci dziewczynki podał Super Ekspress.

Dziewczynka od 28 maja przebywała w toruńskim szpitalu, a jej stan już od początku nie napawał optymizmem. Rodzice Zuzi mieli się nad nią znęcać przynajmniej od kwietnia.

– Zadali jej uderzenia przedmiotami, otwartą dłonią po całym ciele, w tym w szyję oraz w twarz, a także nie zapewnili jej niezbędnej pomocy, koniecznej do zaopatrzenia złamania kości ramiennej prawej. Do kulminacji doszło 28 maja. Wówczas rodzice mieli spowodować u dziecka urazy głowy. Zadając ciosy, doprowadzili do licznych zmian w obrębie mózgowia i masywnego obrzęku mózgu – relacjonował rzecznik prokuratury.

Lekarze walczyli o życie Zuzi, ale nie udało się jej uratować. Po dwóch tygodniach pobytu w szpitalu, 3-latka zmarła. Sprawę nadal bada prokuratura. Rodzicom Zuzi, 32-letniemu Przemysławowi O. i 23-letniej Sylwii M., grozi dożywocie.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *