98-latek z Torunia pokonał koronawirusa

Box1 Wiadomości
fot. Michał Jakubaszek (Facebook)

Józef Jakubaszek z Torunia w wieku 98 lat pokonał koronawirusa i stał się jednym z najstarszych mężczyzn w Polsce, któremu udało uporać się z tą chorobą.

Wnuk Pana Józefa, adwokat Michał Jakubaszek dziękował na swoim facebook’owym profilu lekarzom i pielęgniarkom z Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Toruniu za poświęcenie i doskonałą opiekę medyczną.

Pan Józef zaraził się koronawirusem w Domu Opieki Samarytanin. Objawy się nasilały, aż w końcu 98-latek przestał spożywać pokarmy. Wtedy został przetransportowany do szpitala.

Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu pracowników szpitala Panu Józefowi udało się pokonać koronawirusa, na którego był chory przez około trzy tygodnie.

Tagged

2 thoughts on “98-latek z Torunia pokonał koronawirusa

  1. Jak kur….. pokonał? Walczyl z nim na miecze? Bral leki? No jak niech powie, bo aby kogos pokonac trzeba walczyć. A jeśli samo przeszlo to co to za śmiercionośny wirus który znika jak się nic na niego nie bierze.

    1. Nawet jeśli pokonał oznacza organizm sam zwalczył – zostaje nam cieszyć sie szczęściem rodziny bo wiadomo, że organizm w wieku 98 lat nie jest tak silny jak organizm nastolatka i mogło skończyć sie tragicznie. Trochę mniej jadu chociaż pod takimi informacjami. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *