Akcja policji w autobusie. Zatrzymali recydywistę

112 Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Łącznie 10 zarzutów postawiono mężczyźnie, którego w piątek zatrzymali toruńscy policjanci. Wśród nich znalazły się włamania i posiadanie narkotyków. 35-latek był recydywistą. Za kratkami może spędzić nawet 15 lat.

Do zatrzymania doszło w piątek około godz. 10:30 w jednym z toruńskich autobusów. Mężczyzna długo ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Podczas piątkowej akcji nie miał jednak szans na ucieczkę. 35-latek odpowie teraz za liczne włamania. Ponadto, podczas zatrzymania znaleziono przy nim 1,2 grama amfetaminy.

Na koncie włamywacza znalazły się garaże przy domkach jednorodzinnych w Toruniu i Dzikowie oraz do samochodu w Przysieku. Później włamywał się także do innych pojazdów na niestrzeżonych parkingach w Toruniu, a także do komórek lokatorskich na Chełmińskim Przedmieściu. Jego łupem padał sprzęt elektroniczny, elektronarzędzia, rower, odzież sportowa, okulary przeciwsłoneczne a nawet dziecięce foteliki oraz wózek.

Mężczyzna już wcześniej dopuszczał się podobnych przestępstw, za które trafił do więzienia. Tym razem postawiono mu łącznie 10 zarzutów, za które grozi mu do 15 lat więzienia. Sąd zadecydował, że najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *