Akcja #wolnezasoby. Przedsiębiorcy wspierają walkę z koronawirusem

Box1 Wiadomości
fot. Pixabay

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna zainicjowała akcję “Razem w walce z koronawirusem”. Przedsiębiorcy, którzy podejmą wyzwanie, będą mogli przekazać część swoich zasobów do działań, wspierających walkę z koronawirusem w Polsce.

Przedsiębiorcy mogą podzielić się z innymi wolnymi zasobami swojej firmy. Chodzi tutaj przede wszystkim o zasoby produkcyjne, surowce, materiały, gotowe produkty, środki dezynfekcyjne, produkty BHP czy sprzęt medyczny, ale nie tylko. To również udostępnienie powierzchni, np. magazynowej. Przekazywać można wszystko, co przyda się do walki z pandemią koronawirusa.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w akcji #wolnezasoby? Wypełnić prosty formularz elektroniczny. Wystarczy wskazać w nim nazwę produktu, jego ilość i ewentualny opis wykorzystania oraz dane kontaktowe. Zebrane informacje będą przekazywane przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną do odpowiednich służb, koordynujących dalsze działania, a także do Ministerstwa Aktywów Państwowych i Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Służby będą kontaktować się z przedsiębiorcami, gotowymi do współpracy, jeżeli zajdzie taka konieczność.

Formularz można wypełnić tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *