Aktorzy Teatru Buffo zapraszają do… “Metra”! [KONKURS]

Box2 Kultura Materiały partnera
Fot. nadesłane

Ten spektakl wprowadził na polskie sceny Broadway. Już w marcu mieszkańcy Bydgoszczy wspólnie z największymi gwiazdami kina, telewizji i teatru, zejdą w podziemia „Metra”. Co ich tam spotka? Przekonajcie się sami!

Musical „Metro” prezentowany jest w Polsce od 28 lat. Do tej pory wystawiony został prawie 2200 razy. Ta niezwykła opowieść o marzeniach, pasjach, młodzieńczej romantycznej miłości oraz zdradzie zachwyci i wzruszy każdego. Okazję do zobaczenia widowiska będziemy mieli 24 marca w Hali Łuczniczka w Bydgoszczy!

REKLAMA

Akcja musicalu rozgrywa się między fikcją a rzeczywistością, na podziemnych peronach metra. To właśnie tam uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają dla pasażerów spektakl. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground – sposobem na życie. Wydarzenie budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze.

– Nikt z nas chyba nie przypuszczał, że coś takiego się stanie – mówił w 2011 r. w wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej Janusz Józefowicz. – Polacy wciąż oglądają Metro. Zainteresowanie spektaklem nie słabnie – ostatnio wystawiliśmy musical w Gdańsku, w hali Gdańsk-Sopot, gdzie później występowała Lady Gaga. Wtedy zagraliśmy tam dla dziewięciu tysięcy ludzi. To dowód na to, że Metro jest nadal atrakcyjnym produktem na naszym rynku muzycznym. A to, jak długo będziemy spektakl grać, zależy tylko od publiczności.

Organizator musicalu – Impresariat edma.art, przygotuje dla widzów w Bydgoszczy dwa telebimy, transmitujące widowisko „na żywo” dzięki użyciu profesjonalnych kamer cyfrowych. Tłem popisów tanecznych, akrobatycznych i wokalnych 35-osobowej grupy aktorów teatru BUFFO będą widowiskowe efekty świetlne i pokazy laserowe.

Musical „Metro” w gdańskiej ERGO ARENIE zaprezentowany zostanie w bydgoskiej Hali Łuczniczka w niedzielę 24 marca 2019 r. o godz. 18.30.

Bilety na wydarzenie są już dostępne!

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na musical! Jak je zdobyć? Wystarczy, że w niedzielę (17 marca) punktualnie o godz. 20.00 napiszecie do nas maila z tytułem “Konkurs – bilety “Metro”, a w treści podacie swoje imię i nazwisko. Bilety trafią do autorów dwóch pierwszych wiadomości, spełniających powyższe warunki. Do dzieła!

Laureatów powiadomimy o zwycięstwie mailem w poniedziałek 18 marca.

***

Konkurs rozstrzygnięty! Najszybsze okazały się pani Agnieszka oraz pani Katarzyna. O wygranej poinformowaliśmy obie Czytelniczki mailowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *