Aktywistka LGBT pobita w Toruniu. Nie chciała zdjąć przypinki

Box1 Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk

Natalia, mieszkanka Torunia, zamieściła w mediach społecznościowych swoje zdjęcie, na którym wyraźnie widać ślady przemocy. Odmówiła zdjęcia przypinki “LGBT to ludzie”. Toruńska Brygada Feministyczna już zapowiedziała kroki odwetowe.

Tak wyglądała moja twarz, kiedy odmówiłam zdjęcia przypinki “LGBT to ludzie”. Mam serdecznie dość. To zrobiła władza. To zrobiło szczucie. “Cieszę się”, że tylko w taki sposób to się zakończyło – informuje w mediach społecznościowych Natalia.

To, co spotkało Natalię wczorajszego wieczora, wywołało burzę. “Nie mam słów, nie spodziewałam się w Toruniu takich akcji”, “Państwo represyjne… trzeba spierdalać póki jeszcze można”, “Razem przeciwko homofobii” – to tylko niektóre z komentarzy, które ukazały się pod postem aktywistki. Do sprawy odniosła się też Toruńska Brygada Feministyczna.

Wczoraj nasza siostra została poszarpana. Do wiadomości napastnika: nie ma nic gorszego, jak wkurwiona kobieta, nie mówiąc o wielu. Tknąłeś nasza siostrę, możesz być pewien, że najmniejszym problemem będzie policja – zapewnia Toruńska Brygada Feministyczna.

Tagged

11 thoughts on “Aktywistka LGBT pobita w Toruniu. Nie chciała zdjąć przypinki

  1. Nikt nie ma prawa bić drugiej osoby za to, że nie chce zdjąć takiej czy innej przypinki ! Podobnie takie zapowiedzi rewanżu pachną Totalitaryzmem, charakterystycznym dla ‘tęczowych’. APrzy okazji odnośnie tego “LGBTQ plus” warto tym miejscu wymienić cele ich ideologii: 1.przedstawianie osób LGBT jako ofiar rzekomo opresywnej większości 2. jak najczęstsze mówienie o homoseksualistach w pozytywnym świetle 3.kampanie na rzecz walki z dyskryminacją przy unikaniu pokazywania samych praktyk homoseksualnych. 4.zawładnięcie popkulturą, mającą ukazywać homoseksualistów w pozytywnym świetle 5.stygmatyzowanie przeciwników jako nienawistników i homofobów 6. uzyskanie dofinansowania z obcej dotacji i pozarządowej

  2. W Polsce, program eugenizacji chorych dzieci zakończył się! LGBT jest ideologią- komunistyczną. Celem jest, ale to już się nie uda, ponowne wprowadzenie programu dla Polek (pełnej swobodnej ) eugenizacji dzieci- pana kanclerza Adolfa Hitlera, z roku 1943. Niszczenie więzi matek z dziećmi, obrzydzanie zakładania rodzin, to ważny element ideologi LGBT. LGBT jest międzynarodòwką komunistyczną. Towarzyszki polskie, wykonują polecenia i zadania towarzyszek niemieckich. Są za to wynagradzane. Polskie towarzyszki LGBT pracują na rzecz “niemieckiego przemysłu eugenicznego”. LGBT nie reprezentuje osòb homoseksualnych, to tylko zasłona i oszustwo. Polskie towarzyszki LGBT nie zrezygnują z pragnienia EUGENIZACJI DZIECI POLSKICH KOBIET !!

    1. Tak. Trzeba mòwić w rodzinach, matkom, siostrom, còrkom, żonom, partnerkom, dziewczynom. Bo to o nie chodzi organizatorkom tego “bałaganu” na ulicach. Tak to kadry komunistyczne ( pokazują swoje flagi i nazwy ) na zlecenie i opłacane przez towarzyszki z Niemiec, chcą wprowadzić nieograniczoną eugenizację dzieci- właśnie tych kobiet! Polek. Nie mòwić o tym? Trzeba. 1943-Eugenika polskich dzieci-2020- ciągłość, program pana kanclerza Niemiec, nie mòwič? Trzeba mòwić. Właśnie kobiety są “przedmiotem” kłamstw i oszustw. Właśnie macierzyństwo, wychowywanie dzieci, życie rodzinne, szczegòlnie więzi matek z còrkami- to głòwny cel nienawiści organizatorek.

  3. Podczas MarSzu Niepodległości w Warszawie w skutek działań policji i strzałów z broni gladkolufowej po twarzach dwie osoby straciły oko, a w twarz został postrzelony legendarny fotoreporter tygodnika solidarnosc. O tym to już nie piszecie? Tylko o niniejszej dziewczynie Lgbt bo na Fb pokazała jakieś zdjęcie ?!

  4. Tempic trzeba gówno LGBT z Kopernika robią sobie śmiech i naszych tradycji i sławnych ludzi masakra rozstrzelać gnojostwo

  5. Do wszystkich tych, którzy krytykują sytuacje. Chociaż raz zobaczcie coś więcej niż czubek swojego nosa. Czy tak samo byście pisali gdyby tu chodziło o członka waszej rodziny? Czy powiedzielibyście to samo własnej siostrze lub matce? Jesli nie to następnym razem zastanówcie się nad tym co piszecie.

  6. Wpis z profilu poszkodowanej zniknął. Wpis na profilu dwóch toruńskich grup feministycznych zniknął. Proszę o jakieś konkrety w nawiązaniu do niniejszego artykułu. Artykuł jest jałowy nie ma w nim konkretów. Proszę się ustosunkować i rozwinąć tą historię. Co się właściwie stało? Jak doszło do pobicia? Jak środowiska zainteresowane krzywdą zareagowały? Jak sytuacja się potoczyła i na czym obecnie stoi. Bo na razie wygląda to na prowokacje w której niniejszy portal “dziennikarski” brał udział. Świadomie bądź z powodu braku rzetelności dziennikarskiej.

  7. Nie od dziś Tylko Toruń forsuje genderowe lewicowe poglady… Zmienię wreszcie nazwę na Wyborczy Tylko Toruń !

  8. ….czy kiedy aktywista LGBT na obcej dotacji w przyszłości “puści bąka” to też będziecie się tym rozpisywać 9 dni, jako o świętej krowie ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *