Alosza Awdiejew wystąpi na Jordankach

Box2 Kultura

7 marca 2020 roku o godz. 18:00 w sali CKK Jordanki w Toruniu, w podwójnie jubileuszowym recitalu, wystąpi ALOSZA AWDIEJEW Z ZESPOŁEM.

Aleksy “Alosza” Awdiejew – piosenkarz, muzyk, gitarzysta, pianista, satyryk, aktor filmowy, językoznawca, profesor nauk humanistycznych, tłumacz literatury, felietonista, w 2020 r. będzie obchodził piękny jubileusz 80 lat!
Ponadto od 45 lat jest na scenie! W 1975 r. rozpoczynał swoją działalność muzyczną w legendarnej, krakowskiej „Piwnicy Pod Baranami”.

REKLAMA

W Toruniu zespół A. Awdiejewa zaprezentuje się w nowej formule artystycznej! Oprócz kontrabasisty – Kazimierza Adamczyk (razem występują już 45 lat!) będzie Michał Półtorak – skrzypek związany od 40 lat z Piwnicą pod Baranami, ale także z grupami “WIEM’ i ANAWA” Marka Grechuty, Grzegorzem Turnau’em, Jackiem Wójcickim, Anną Szałapak itp.
Recital Aloszy Awdiejewa to połączenie koncertu muzycznego z kabaretem. Na repertuar (doskonale znany od lat) składają się m.in. piosenki z Odessy i folklor Cyganów i Żydów rosyjskich, a także ballady Wysockiego i Okudżawy, sowicie okraszone niepowtarzalnym dowcipem.

Bilety w cenach: 119 zł, 99 zł, 79 zł można nabywać on-line na:

oraz w punktach sprzedaży stacjonarnej w Toruniu:

  • Ośrodek Informacji Turystycznej Rynek Staromiejski 25
  • Księgarnia PWN ul. Mikołaja Reja 25
  • Biuro Turystyczne Copernicana ul. Żeglarska 31/1
  • Keep Travel
  • Media Markt
  • salony Empik
  • Kasa Jordanki

Kontakt w sprawie koncertu i sprzedaży biletów: Impresariat Artystyczny „Impart”  www.impart.pl tel. 602 80 43 29.

Oficjalna strona wydarzenia na fb https://www.facebook.com/events/365216264147695/?active_tab=about  oraz http://jordanki.torun.pl/event/alosza-awdiejew/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *