Amfetamina i marihuana na Bydgoskim Przedmieściu Skuteczna akcja policji [WIDEO]

112 Wiadomości Wideo
fot. nadesłane

Ponad 22 gramów amfetaminy i ponad 40 gramów marihuany odnaleźli toruńscy policjanci w jednym z mieszkań na Bydgoskim Przedmieściu. Ich właściciel już usłyszał zarzuty.

Do sytuacji doszło we wtorek. Policja podejrzewała, że mężczyzna może być w posiadaniu narkotyków. Mundurowi udali się do jego mieszkania na Bydgoskim Przedmieściu. Podejrzanego nie zastali, a drzwi otworzył jeden z członków rodziny. W mieszkaniu znaleziono ponad 220 gramów amfetaminy oraz ponad 40 gramów marihuany. 

Mężczyzna zgłosił się na policję sam, wiedząc, że jest poszukiwany. Usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia. Do czasu zakończenia postępowania objęty będzie policyjnym dozorem.

Tagged

1 thought on “Amfetamina i marihuana na Bydgoskim Przedmieściu Skuteczna akcja policji [WIDEO]

  1. Te narkotyki to nie narkotyki a jakieś podróbki ,zioło to susz cbd moczony w domestosie! Ten człowiek nawet nie wie co sprzedaje ,taka prawda! To co jest teraz na ulicach to fake narkotyki ! Po amfie idzie się spać a po ziole co najwyżej można pomarzyć o ziole! Ogarnijcie temu miastu dobrego chemika i ogrodnika bo do Holandii daleko a i tam też ta pasta 😜🤙

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *