Andrzej Rakowicz kończy pracę na stanowisku wiceprezydenta

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Andrzej Rakowicz nie jest już wiceprezydentem. Dotychczasowy zastępca Michała Zaleskiego kończy pracę na stanowisku. O sytuacji poinformował dziś prezydent.

Michał Zaleski wydał specjalne oświadczenie w związku ze sprawą. Oto jego pełna treść:

Od dnia dzisiejszego mój wieloletni zastępca Pan Andrzej Rakowicz kończy misję na zajmowanym od grudnia 2014 roku stanowisku, na które rekomendowany był przez ówczesny Klub Platformy Obywatelskiej RP. Jestem Mu wdzięczny za dotychczasową pracę i sumienne wykonywanie obowiązków na rzecz naszego miasta i mieszkańców. Wysoko oceniam jego zaangażowanie w realizację zadań, którymi się zajmował, a były wśród nich, obecnie pierwszoplanowe, opieka zdrowotna i społeczna. Dziękuję za wiedzę i doświadczenie, którymi dzielił się ze współpracownikami oraz umiejętnie wykorzystywał w pracy wiceprezydenta.

W porozumieniu programowym, które zawarłem 2 października 2019 roku wspólnie z Radnymi Komitetu Wyborczego Wyborców Michała Zaleskiego z Klubem Radnych Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska, ustaliłem, iż na stanowisko Zastępcy Prezydenta Miasta Torunia w tej kadencji powołam kandydata uzgodnionego z tym klubem. W najbliższych dniach odbędę rozmowy ze wskazanym kandydatem.

Michał Zaleski
Prezydent Miasta Torunia

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *