Antyhomofobus pod sanktuarium o. Rydzyka. “Pedofile grasują najczęściej w kościele”

Box1 Fotogalerie Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Antyhomofobus kontynuuje podróż po Polsce. Po wczorajszej wizycie w Bydgoszczy, dziś odwiedził Toruń. Zanim jednak ruszył w trasę ulicami miasta, zatrzymał się przed “imperium o. Rydzyka” przy Porcie Drzewnym. Tam inicjatorki akcji Antyhomofobusa opowiedziały o celu, jaki przyświeca ich działaniom.

Pedofile grasują najczęściej w kościele i tradycyjnej rodzinie – brzmi napis na Antyhomofobusie. Towarzyszy mu wymowna grafika. Toruń jest ostatnim przystankiem Antyhomofobusa. Wcześniej gościł m.in. w Kielcach, Częstochowie i Bydgoszczy.

– Furgonetka prawdy głosi, że pedofile grasują najczęściej w kościele i tradycyjnej rodzinie. To nie jest nasza teoria, coś, co prowokująco głosimy na ulicach polskich miast. To wniosek płynący z raportu państwowej komisji ds. pedofilii – mówiła Bożena Przyłuska z Kongresu Świeckości, jedna z inicjatorek akcji.

– Raport ma 254 strony. Jeśli ktoś nie ma czasu by go przeczytać w całości, choć zachęcamy by to zrobić, mamy na stronie sameplusy.info wycinki z raportu, na podstawie których powstało to hasło – dodawała Hanna Zabielska z Samych Plusów, druga z organizatorek.

Aktywistki powołując się na wspomniany raport przekonują, że ponad 60 proc. zgłoszeń do państwowej komisji ds. pedofilii to zgłoszenia dotyczące rodziny, a więc osób najbliższych dziecku oraz księży.

– Prawie 2/3 dotyczy tego obszaru, gdzie dziecko ma zaufanie, gdzie jest bliskość dziecka i osoby dorosłej. To jest kluczowe i to ta informacja, z którą jeździmy po ulicach polskich miast – podkreślała Bożena Przyłuska.

– Przewaga sił, jaką wykorzystuje sprawca przemocy, powoduje u ofiary, małego dziecka, cierpienie. Stosowanie przemocy wobec dzieci jest najwyższym okrucieństwem. Szczególnie wtedy, gdy jest stosowana przez osoby duchowne, przez osoby, które powinny wykazywać się nieskazitelną moralnością – mówiła obecna na spotkaniu Kazimiera Janiszewska z Nowej Lewicy.

Zdaniem organizatorek akcji, państwo nie chroni wystarczająco ofiar pedofilii. Jako rozwiązanie proponują wprowadzenie edukacji seksualnej dla dzieci.

– Na tym powinno się skupić państwo polskie i my wszyscy. By dzieci wiedziały, czym jest zły dotyk, gdzie są ich granice. By były bezpieczne i edukowane seksualnie od najmłodszych lat. Dzieci, które nie są edukowane, nie wiedzą gdzie leżą ich granice i są ofiarami przestępstwa pedofilii – podkreślała Bożena Przyłuska.

– Mamy nadzieję, że państwo w przyszłości poważnie podejdzie do szukania rozwiązań tego bolesnego problemu, jakim jest pedofilia – dopowiadała Hanna Zabielska.

Antyhomofobus ma też być odpowiedzią na tzw. homofobusy, czyli samochody krążące po ulicach polskich miast, głoszące hasła przerzucające odpowiedzialność za pedofilię na osoby homoseksualne.

– Uważamy, że to absolutny skandal, że od kilku lat po polskich miastach jeździ furgonetka, która głosi nienawistne kłamstwo, uderzające w społeczność LGBT, że pedofilia ma cokolwiek wspólnego z orientacją seksualną, homoseksualnością. To bzdura, nie potwierdzają tego żadne badania naukowe. Wiadomo, że pedofilia nie ma nic wspólnego z homoseksualnością – przekonywała Bożena Przyłuska.

Toruń jest ostatnim przystankiem na trasie Antyhomofobusa. Niewykluczone jednak, że niedługo wyruszy ponownie.

Tagged

3 thoughts on “Antyhomofobus pod sanktuarium o. Rydzyka. “Pedofile grasują najczęściej w kościele”

 1. “”Pedofilią w Kościół”” – polecam dla Oczytanych…. A Fakty są takie: “80% sprawców czynów pedofilskich (na nieletnich chłopcach) to homoseksualni mężczyźni. Wgłąb Kościoła dostała się “Lawendowa Mafia” skierowanych tam homoseksualistów, by powodować skandale i oczerniać Kościół. Tradycyjna Rodzina to ostoja normalności i wychowania kulturowego, które od lat jest celem marksistowskiej Antykultury

 2. Rzymski kościół katolicki jest uformowany i ciągle formowany jako organizcja oparta na “tajemnicy” stosunków seksualnych księży z chłopcami. Czyli kopulowaniem księży z chłopcami w pupę, zakończone wytryskiem spermy księży w pupy chłopców. Tego nie dowiecie się w tvp ani w tvn24.
  Tylko w TYLKO TORUŃ.
  To jest enksluzywna informacja w TYLKO TORUŃ.
  Lajkujcie i cytujcie na wszelkich portalach.
  Chcecie się dowiedzieć dlaczego polski minister leci z psem w ślinę?
  Chcecie się dowiedzieć dlaczego polski minister fascynuje się stosunkami seksualnymi z klaczami i jawówkami?
  Wiecie, że stan wyjątkowy polskiego rządu i polskiego premiera został ustanowiony by chronić krowy przed stosunkami seksualnymi?
  Cała prawda w TYLKO TORUŃ.
  Cała prawda o fascynacji seksem z krowami, polskiego ministra, tylko w TYLKO TORUŃ.
  Pytajcie torunianie. A będzie Wam odpiwiedziane.

 3. Minister polskiego rządu, ujawnił publicznie polakom i europejczykom zainteresowanie stosunkami seksualnymi z samicami kilku gatunków zwierząt. Zagrożone są klacze i krowy. Rolnicy pilnujcie zwierząt, zwłaszcza samic.
  Klaczy, krów, kóz… a zwłaszcza owieczek.
  Chrońcie zwierzęta przed zainteresowaniem ministra spraw wewnętrzych i administracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *