Apator Toruń – Start Gniezno. Trwa sprzedaż biletów na pierwszy mecz w sezonie

Sport Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk (archiwum)

Od wczoraj można kupować bilety na pierwszy w tym sezonie mecz eWinner Apatora Toruń w 1. lidze żużlowej. Już w najbliższą sobotę na Motoarenę przyjadą zawodnicy Startu Gniezno.

Liczba dostępnych miejsc na toruńskim stadionie będzie ograniczona. Jest to efektem obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa, tak samo jak opóźnienie rozgrywek eWinner 1. Ligi Żużlowej aż o trzy miesiące. Teraz jednak przyszedł czas na powrót.

REKLAMA

– Po wielu miesiącach oczekiwania wracamy na żużlowe stadiony. Już nie mogę doczekać się pierwszego meczu i szczerze przyznam, że już mam gęsią skórkę mając na myśli zawody przeciwko żużlowcom z Gniezna. Dzisiaj poznaliśmy datę oraz godzinę tego spotkania, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozpocząć sprzedaż biletów na to spotkanie – powiedziała w poniedziałek prezes toruńskiego Klubu, Ilona Termińska.

Pierwszy mecz torunianie rozegrają już w najbliższą sobotę o godz. 19:15.

– Niestety w tym sezonie nie będzie nam dane oglądać meczów przy pełnych trybunach. Na chwilę obecną możemy wpuścić na stadion 25% pojemności stadionu. Mając na uwadze karnety, które sprzedawaliśmy od grudnia do czerwca, ilość biletów, jakie możemy sprzedawać na poszczególne spotkania to około 1900 sztuk. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to wielka liczba, ale takie mamy obecnie ograniczenia. Cena biletu to 50 złotych i w tym momencie pragnę wyjaśnić, że zmiana cen biletu jest spowodowana obecną sytuacją. Różnicę pomiędzy pierwotną, a obecną ceną traktujemy jako cegiełkę na rzecz Klubu. Mam nadzieję, że kibice to zrozumieją.  Co ważne, w piątek udostępnimy Program Zawodów w formie elektronicznej, tak by każdy fan mógł sam wydrukować sobie program na to spotkanie – kontynuowała Ilona Termińska. – We wtorek o godzinie 10.00 uruchomimy sprzedaż poprzez stronę www.kstorun.kupbilety.pl. Pragnę zaznaczyć, że będzie to jedyna forma sprzedaży jaką przewidujemy i biletów nie będzie można kupić w kasie Klubowej. Zapraszam do zapoznania się z naszym informatorem organizacyjno-sanitarnym, w którym dokładnie przedstawiamy zasady, które obowiązywać będą podczas meczów ligowych na Motoarenie. Do zobaczenia w sobotę na stadionie! – zakończyła prezes toruńskiego Klubu.

Kibice chcący zakupić wejściówki, proszeni są o kupno biletu na miejsce stojące. Zajmą oni miejsca oznaczone specjalną naklejką. Posiadacze karnetów natomiast skorzystają z krzesełek znajdujących się najbliżej miejsc, które wybrali kupując całoroczne wejściówki. 

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *