Apator wypożyczy swojego żużlowca? Jest zainteresowanie

Box2 Sport Wiadomości
fot. Róża Koźlikowska | @FotRose

W niedzielę 4 kwietnia eWinner Apator Toruń zainaugurował u siebie sezon PGE Ekstraligi. Torunianie w pierwszym meczu po powrocie do elity pokonali Falubaz Zielona Góra. W spotkaniu nie pojechał jednak Tobiasz Musielak. Czy niespełna 28-letni żużlowiec odejdzie na wypożyczenie?

Przegląd Sportowy poinformował, że władze Apatora otrzymały już kilka telefonów odnośnie wypożyczenia Tobiasza Musielaka. Urodzony w Lesznie żużlowiec na razie przegrywa walkę o miejsce w składzie z bardzo doświadczonym Adrianem Miedzińskim.

REKLAMA

“Miedziak” w meczu z Falubazem zdobył 9 punktów i bonus. Trener Tomasz Bajerski był bardzo zadowolony z jego występu i mówił, że torunianie wygrali dzięki jego świetnej postawie.

Właściciel Apatora, Przemysław Termiński powiedział w rozmowie z “PS”, że zainteresowanie jest duże, a za kilka tygodni będzie jeszcze większe.

Włodarze toruńskiego klubu zamierzają wstrzymać się z decyzją przez najbliższe 2-3 tygodnie. Raczej pewne natomiast jest to, że będą oni żądali od zainteresowanego Musielakiem klubu zwrotu kwoty za podpis w kontrakcie, która wyniosła ok. 200 tys. złotych.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.