Apator wznawia sprzedaż karnetów. Od kiedy?

Box2 Sport Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Dobra postawa toruńskiego klubu w pierwszych meczach po powrocie do Ekstraligi przyczyniła się do ponownego zainteresowania kibiców zakupem karnetów. Klub postanowił o wznowieniu ich sprzedaży.

Toruńskie “Anioły” wróciły do elity i pokazują się z niezłej strony. W pierwszym meczu pokonały u siebie Falubaz Zielona Góra. W drugim co prawda uległy Sparcie Wrocław, ale dużo mniejszą różnicą punktów, niż wszyscy się spodziewali.

REKLAMA

– Bardzo się cieszę, że pomimo wielu opinii ze środowiska, że przegramy z kretesem, we Wrocławiu pokazaliśmy się jako drużyna walcząca. Gdyby nie kilka błędów mogliśmy wywieźć z Dolnego Śląska z 3 lub 4 oczka więcej. To bardzo budujące i mam nadzieję, że tak też będzie w kolejnych spotkaniach. W przeszłości miewaliśmy drużyny, które na papierze były bardzo silne, a gdy przychodziło do meczów, to było bardzo średnio. Obecna koncepcja zespołu była inna i póki co zdaje egzamin – powiedziała prezes klubu Ilona Termińska, cytowana na internetowej stronie klubu.

Właściciel klubu, Przemysław Termiński przyznał, że kibice zwracali się do klubu z zapytaniem o możliwość zakupu karnetów:

– Zapytań było naprawdę dużo, dlatego wraz z zarządem zdecydowałem, że ponownie uruchomimy sprzedaż karnetów. Z racji na fakt, iż sezon już się zaczął, postanowiliśmy, że wyłączone ze sprzedaży będą tak zwane karnety lojalnościowe. Oczywiście karnety nabyte po rozpoczęciu rozgrywek nabierają takich samych praw, jak te zakupione przed rozgrywkami.

Zarząd klubu postanowił wyjść kibicom naprzeciw i w poniedziałek 19 kwietnia wznowi sprzedaż karnetów. Właściciele karnetów na sezon 2021 uzyskają dodatkową bonifikatę na zakup karnetów na sezon 2022, o równowartości ilości odwołanych spotkań w obecnym sezonie. Oprócz tego każdy kibic, który zakupi karnet na obecny sezon, otrzyma specjalny limitowany szalik klubowy.

Cena karnetu normalnego w strefie niebieskiej to 210 złotych, a w strefie czerwonej 700 złotych. W strefie niebieskiej można zakupić także karnet ulgowy (dla młodzieży urodzonej w 2003 roku i później oraz dla studentów urodzonych w 1997 roku i później) za 160 złotych.

Tagged

1 thought on “Apator wznawia sprzedaż karnetów. Od kiedy?

 1. WŁAŚCICIEL klubu?
  A stadion, to ten “właściciel” wybudował, czy może go kupił?
  Pytanie jest ważne, skoro tak zabawnie, właściciel
  SZAFUJE rodzajami i cenami karnetów, za prawo wstępu na stadion, dla mieszkańców miasta.
  KTO TU JEST
  WŁAŚCICIELEM,
  I CZEGO ?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *