Atak zimy w regionie. Bardzo trudne warunki na drogach

Box2 Wiadomości
Tak o poranku wyglądała sytuacja na drodze krajowej nr 10 w Lubiczu, fot. GDDKiA

W Toruniu i powiecie toruńskim opady pojawiły się w niedzielę ok. godz. 15. Padało cały wieczór i noc. Są trudne warunki do jazdy.

Od wczoraj na drogach w regionie doszło do kilku groźnych wypadków i kolizji. Część z nich miała związek z trudnymi warunkami na drogach.

W tej chwili na A1 pomiędzy węzłami Kutno Północ a Kowal jest zablokowany jeden pas ruchu w kierunku Gdańska. O godz 6 doszło tam do wypadku. Utrudnienia – jak informuje GDDKiA – potrwają do ok. 7.30.

W niedzielę wieczorem doszło zaś do zdarzeń drogowych m.in. na A1 w okolicach Lisewa i na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Niewierz.

O wczorajszym wypadku na drodze krajowej nr 10 w Głogowie informuje OSP Dobrzejewice. Na ul. Warszawskiej zderzył się tam samochód osobowy z ciężarowym. Jedna osoba odniosła obrażenia i trafiła do szpitala.

Ruch na autostradzie A1 między Toruniem a Gdańskiem odbywa się bez zakłóceń. Ostatni tweet o warunkach na tej trasie pochodzi sprzed trzech godzin:

A jak wyglądał Wasz dojazd do pracy? Czekamy na Wasze zdjęcia i relacje. Piszcie do nas: redakcja@tylkotorun.pl.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *