Auto Skyway Festival. Rusza nabór projektów

Box2 Kultura Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk (archiwum)

W tym roku festiwal światła w Toruniu wyglądał będzie inaczej niż dotychczas. W nietypowej formie, bo dla samochodów i w innym miejscu, bo na lotnisku, oglądać będziemy w tym roku instalacje i projekcje świetlne, które artyści mogą już zgłaszać w ramach otwartego już naboru.

Festiwal odbędzie się w dniach 19-22 sierpnia. Toruńska Agenda Kulturalna otworzyła nowy nabór projektów. W związku ze stanem epidemicznym, szczególny nacisk kładziony jest na twórców z Polski, a zwłaszcza z naszego województwa. W tym roku w naborze brać mogą również udział artyści, których sfera działalności wykracza poza tematykę związaną ze światłem, takich jak muzycy, performerzy, DJ-e, aktorzy, tancerze, uprawiający sztukę cyrkową oraz uliczną.

REKLAMA

Zgłaszane projekty będą musiały w tym roku spełniać dodatkowe warunki. Jest to efektem zmienionej formuły festiwalu. Przygotowane atrakcje będą musiały bowiem być dobrze widoczne z samochodu. Na trasie nie będzie możliwości opuszczania pojazdu. Termin zgłaszania wniosków mija 8 lipca.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można tutaj oraz tutaj.

Tagged

1 thought on “Auto Skyway Festival. Rusza nabór projektów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *