Bal z Pazurami i patriotycznymi śpiewami za jedyne… 160 zł

Box2 Kultura Wiadomości
fot. Facebook

Aktorskie małżeństwo – Radosław Pazura i Dorota Chotecka-Pazura – zapraszają do Torunia na 3. Bal Niepodległości, który odbędzie się 10 listopada w Dworze Artusa. Bilety tanie nie są. Za co zapłacimy 160 zł?

10 listopada. Start o godz. 19. Finisz – godz. 2.30. 3. Bal Niepodległości coraz bliżej. Już teraz na to wydarzenie zaprasza aktorskie małżeństwo – Radosław Pazura i Dorota Chotecka-Pazura, którzy będą jego głównymi bohaterami.

REKLAMA

Małżeństwo Pazurów najpierw powita uczestników. Potem pobłogosławi ich ks. bp Wiesław Śmigiel, ordynariusz diecezji toruńskiej. A potem czeka nas bogaty program imprezy, czyli m.in. recytacja wierszy patriotycznych w wykonaniu Pazurów, wspólne śpiewy pieśni patriotycznych oraz koncert pieśni patriotycznych Orkiestry Wojskowej w Toruniu.

W programie także: kolacja, polonez prowadzony przez wodzireja, tańce przy muzyce w wykonaniu zespołu Asi Czajkowskiej-Zoń, koncert muzyki dawnej, “toruński walc piernikowy”, a także licytacja dobroczynna. Wydarzenie organizuje Fundacja Domowy Kościół Diecezji Toruńskiej.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys