“Bez tabu o…”. Wieczór dla dorosłych w Młynie Wiedzy.

Box2 Wiadomości

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy zaprasza na wieczór dla dorosłych. 28 sierpnia w Centrum Innowacyjnej Edukacji odbędzie się spotkanie zatytułowane „Bez tabu o… dawnej seksualnej hipokryzji. Co pradziadkowie pod kołderką robili?”.

– W Toruniu mamy jedyną w Polsce wystawę, która “opowiada” o procesie dojrzewania człowieka. W wielu obszarach, w tym w aspekcie seksualności. Chcemy ją wykorzystać, aby opowiedzieć dorosłym o dawnej seksualnej hipokryzji. Bez tabu chcemy opowiedzieć o tym, co nasi pradziadkowie robili pod kołderką – mówi Marcin Centkowski, rzecznik Młyna Wiedzy. –  Podczas specjalnej ścieżki edukacyjno-rozrywkowej przedstawimy postrzeganie seksu na przełomie XIX i XX wieku – przede wszystkim – w kontekście medycyny, mody, emocji – dodaje. 

W trakcie spotkania poruszony zostanie temat hipokryzji, jako związanej z seksualnością cechy. W jaki sposób leczono histerię? Czym była turniura? Dlaczego polecano kobietom wstrzymywanie powietrza podczas seksu? To tylko niektóre z pytań, na które będziemy mogli uzyskać odpowiedź podczas spotkania. 

Wydarzenie odbędzie się 28 sierpnia w godz. 18:00 – 20:00. Bilety do nabycia są w kasach Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy i Centrum Innowacyjnej Edukacji oraz online. Koszt biletu wynosi 20 zł. Ze względu na obostrzenia związane z epidemią, obowiązywał będzie limit uczestników. W spotkaniu nie będzie mogło wziąć udziału więcej niż 36 osób.

Tagged

1 thought on ““Bez tabu o…”. Wieczór dla dorosłych w Młynie Wiedzy.

  1. ciekawa prelekcja, miejmy nadzieję, wolna od tęczowej homo-propagandy , promocji dewiacji, sodomii i wszelkich obscen i zboczeń….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *