Bezpłatne warsztaty ekologiczne dla przedszkoli. Młyn Wiedzy zaprasza najmłodszych

Box2 Wiadomości
fot. nadesłane

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy zaprasza grupy przedszkolne na bezpłatne warsztaty o zieleni miejskiej i pszczołach w mieście. Zajęcia będą odbywać się w lipcu i w sierpniu. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Warto się spieszyć, bo grupa może liczyć maks. 15 osób.

13, 20, 27 lipca i 3 sierpnia zaplanowano warsztaty “Miasto przyjazne naturze”. Dzieci dowiedzą się nieco więcej o znaczeniu zieleni miejskiej i o tym, jak o nią dbać, by miasta nie zamieniły się w betonową dżunglę. To dobra okazja, żeby nauczyć przedszkolaków, jaką rolę pełni przyroda w mieście i jak wpływa na zdrowie człowieka. Natomiast 10, 17, 24 i 31 sierpnia Młyn Wiedzy zaprasza na zajęcia “Pszczoły w mieście”. Najmłodsi będą mogli dowiedzieć się, dlaczego troska o pszczoły jest tak ważna i zbudują “pszczeli domek”.

Warsztaty będą odbywać się w godzinach 9.00-10.30 i 11.30-13.00 w grupach maks. 15 osobowych. Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Ważne! Warsztaty kierowane są do grup przedszkolnych, a nie do osób indywidualnych.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *