Big Cyc i Kobranocka zagrają na żużlowym pożegnaniu wakacji

Box2 Sport
Źródło: speedway.torun.pl

– Kobranocka zajmuje szczególne miejsce w sercach toruńskich kibiców, dzięki wspaniałemu hymnowi sprzed niemalże 15 lat. Piosenki Big Cyca z kolei znają chyba wszyscy – tak na piątkowe żużlowe pożegnanie wakacji zaprasza Ilona Termińska, prezes Klubu Sportowego Toruń.

“Pożegnanie wakacji” rozpocznie się o godz. 18 na toruńskiej Motoarenie. To będzie nie tylko okazja do zabawy przy piosenkach Kobranocki i Big Cyca, ale także do rozmów z toruńskimi “Aniołami”.

REKLAMA

– Dla nas będzie to znakomita okazja, by podziękować naszym kibicom i sponsorom za wsparcie w sezonie 2018 – mówi Ilona Termińska, prezes Klubu Sportowego Toruń. – Na piątkowej imprezie będą oczywiście zawodnicy naszej drużyny: Jason Doyle, Niels Kristian Iversen, bracia Holderowie, Rune Holta, Paweł Przedpełski i Daniel Kaczmarek wraz z managerem Jackiem Frątczakiem.

Zawodnicy i manager pojawią się na scenie, która na tę okazję zostanie zainstalowana na murawie Motoareny. Zabraknie niestety na niej Igora Kopcia-Sobczyńskiego i trenera Karola Ząbika. Będą w tym czasie na zawodach w Stralsund. – Cieszymy się, bo dzięki koncertowi będziemy mieć okazję, by spotkać się bezpośrednio z naszymi kibicami – podkreśla Termińska.

Kibice żużla w Toruniu mają szczególny sentyment do Kobranocki. Formacja nagrała 15 lat temu hymn toruńskiej drużyny. – Zajmuje szczególne miejsce w sercach toruńskich kibiców – mówi Termińska. – Piosenki Big Cyca z kolei znają chyba wszyscy. Jestem przekonana, że wszyscy, którzy pojawią się w piątkowy wieczór na Motoarenie, będą w pełni usatysfakcjonowani.

Wejście na koncert jest bezpłatne. Początek o godz. 18.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *