Bilet na mecz Twardych Pierników z kominem lub maseczką

Box2 Sport Wiadomości
fot. Róża Koźlikowska | @FotRose

W Energa Basket Lidze przyszła pora na rundę rewanżową. Polski Cukier Toruń rozpocznie ją od domowego starcia z GTK Gliwice. Na ten mecz kibice mogą kupić bilety w zestawie z kominem lub maseczką.

Rewanżowe spotkanie pomiędzy Polskim Cukrem Toruń, a GTK Gliwice odbędzie się w piątek 11 grudnia o 19:30. Spotkanie transmitowane będzie w serwisie emocje.tv.

REKLAMA

Twarde Pierniki wyszły do swoich kibiców z ciekawą inicjatywą. Oprócz możliwości kupna biletów takich jak do tej pory – a więc kolekcjonerskiego biletu wirtualnego za 10 zł, który można dołączyć do swojej kolekcji, a także kolekcjonerskiego biletu z kodem dostępu do transmisji we wspomnianym już wcześniej serwisie za 20 złotych, dołączyli jeszcze dwie możliwości.

Nowe opcje kupna biletu wiążą się z otrzymaniem tak jak wyżej – kolekcjonerskiego biletu i kodu dostępu do transmisji spotkania, ale także komina lub maseczki. Cena takiego biletu to 40 złotych.

Maseczki i kominy będzie można odebrać w siedzibie klubu po 17 grudnia. Kupić bilety, a także zobaczyć, jak wyglądają możliwe do zakupienia kominy i maseczki, możecie TUTAJ.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *