Brak pomysłu na Walentynki? Młyn Wiedzy i Żywe Muzeum Piernika przychodzą z pomocą

Box2 Wiadomości
fot. nadesłane

W tym roku święto zakochanych przypada w niedzielę. Jest to więc okazja, aby nie spędzić tego dnia w domu. Jeśli nie macie planów na ten dzień, to z propozycjami wychodzą Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy i Żywe Muzeum Piernika.

Oba te miejsca zaplanowany atrakcje zarówno na sobotę, jak i na niedzielę.

Młyn Wiedzy zaprasza na zwiedzanie wystawy “Ścieżki dorastania” w Centrum Innowacyjnej Edukacji.

– Stanowiska na ekspozycji pozwolą poznać chemię miłości, ale również wspólnie bawić się komponując miłosne rytmy i ćwicząc taneczne kroki. Dodatkowo, pokażemy jak przy pomocy energii elektrycznej wprawić w ruch własnoręcznie zrobione serce, a także jak wykonać personalizowany album miłosny. Przygotowaliśmy również quiz tematyczny, a każdy uczestnik otrzyma pamiątkowe przypinki – czytamy na stronie mlynwiedzy.org.pl.

Walentynkowy weekend będzie się tam odbywał w ramach tur: 9:00-11:00, 11:00-13:00, 13:00-15:00, 15:00-17:00, 17:00-19:00. Informacje o biletach znajdziecie TUTAJ.

Żywe Muzeum Piernika natomiast proponuje “Pieprzne Walentynki”.

– Jak wskazuje nazwa, są to pokazy skierowane do starszej części publiczności. Specjalny, zupełnie nowy scenariusz, który w humorystyczny, charakterystyczny dla Muzeum sposób przybliży gościom genezę dnia świętego Walentego. Nie obejdzie się oczywiście bez kilku zadań sprawdzających zgodność par oraz ich wiedzę na temat wzajemnych zachowań i przyzwyczajeń – informuje specjalista ds. marketingu i sprzedaży Żywego Muzeum Piernika, Paweł Zych.

Nie zabraknie też oczywiście wypieczenia własnego, korzennego ciastka. Odbędzie się ono jednak w innej niż dotychczas formie, która pozostaje tajemnicą.

Na sobotę zaplanowano dwa pokazy: o godz. 18:00 i 19:00. W niedzielę odbędzie się jeden pokaz – o godz. 11:00. Bilety można kupić TUTAJ.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *