Był na takim gazie, że wjechał autem do sali bankietowej [FOTO]

112 Polecamy
fot. Komenda Powiatowa Policji w Aleksandrowie Kujawskim

Dziś w nocy doszło do niecodziennego wypadku w Aleksandrowie Kujawskim. Rozpędzony mercedes, którym kierował pijany 22-latek, staranował drzwi wejściowe i wjechał do wnętrza budynku, w którym zazwyczaj odbywają się imprezy okolicznościowe.

Do tego zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek. Jak to się stało, że 22-latek wjechał do sali bankietowej jednego z lokali w Aleksandrowie Kujawskim? Oto przebieg tego zdarzenia:

– Jak ustalili policjanci, 22-letni kierujący mercedesem, jadąc ulicą Graniczną, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i taranując drzwi wejściowe wjechał do sali bankietowej lokalu, w którym zazwyczaj odbywają się imprezy okolicznościowe – relacjonuje Marta Błachowicz, oficer prasowy aleksandrowskiej policji.

Na szczęście tej nocy nikogo nie było w budynku. Ile wydmuchał 22-latek? Miał ponad promil alkoholu w organizmie. Młody mężczyzna trafił do szpitala. Teraz musi liczyć się z konsekwencjami.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i  utrata prawa jazdy. Mężczyzna odpowie też za spowodowanie zdarzenia drogowego.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys