CH Bielawy zmieniają się dla Ciebie [WIDEO]

Materiały partnera
Fot. nadesłane

Modernizacja foodcourtu w Centrum Handlowym Bielawy w Toruniu dobiegła końca. Do dyspozycji klientów została oddana nowoczesna strefa restauracyjna z zupełnie odmienionym wystrojem, zaaranżowana zgodnie z najnowszymi standardami wyposażenia tego typu powierzchni.

Centra handlowe są dziś nie tylko destynacjami zakupowymi – stają się również miejscami spotkań i spędzania czasu wolnego dzięki realizowaniu dodatkowych funkcji, takich jak: rozrywkowo-rekreacyjna, kulturalna czy społeczna. Nowy foodcourt w CH Bielawy to odpowiedź na potrzeby konsumentów oraz obowiązujące tendencje rynkowe. Jak strefa ta wygląda?

Aranżacja części restauracyjnej nawiązuje do stylu skandynawskiego z dominacją jasnego drewna oraz jasnych barw – szarości, pasteli oraz bieli. Całość uzupełniają mocniejsze akcenty kolorystyczne. Zastosowanie naturalnych materiałów oraz skandynawskiej kolorystyki wzbogaconej o żywe kolory zapewnia wrażenie nowoczesności, a funkcjonalność nowej strefy gastronomicznej gwarantują wygodne meble. Przy projektowaniu foodcourtu zastosowano strefowanie przestrzeni z wyraźnym zróżnicowaniem miejsc siedzących restauracyjnych i kawiarnianych. W części restauracyjnej znajdują się również duże, długie stoły, które sprzyjają grupowym spotkaniom oraz integracji.

Akcentem dominującym nowej przestrzeni są wszechobecne rośliny, które ocieplają wnętrze i sprawiają, że w środku ruchliwego centrum handlowego mamy przyjazną strefę, w której można odpocząć. Wzrok przyciągają również konstrukcje w kształcie domków, które pełnią nie tylko funkcję estetyczną, ale także skrywają wiele funkcjonalnych rozwiązań – są stojakami na rośliny czy strefą zabaw dla najmłodszych z interaktywnymi grami.

Jako centrum rodzinne CH Bielawy zapewniło również na nowym foodcourcie udogodnienia dla rodzin z dziećmi. Do dyspozycji rodziców są podgrzewacz do butelek oraz kuchenka mikrofalowa.

– Nowy foodcourt to kolejny już etap modernizacji Centrum Handlowego Bielawy – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy. – Po wymianie posadzek i małej architektury oraz stworzeniu strefy wypoczynku przyszedł czas na strefę restauracyjną w nowej odsłonie. Jesteśmy przekonani, że przyjazne i komfortowe miejsce o wyróżniającym się designie przypadnie do gustu naszym klientom, którzy chętnie będą tam robić sobie przerwę na kawę i lunch podczas zakupów w CH Bielawy.

Projekt modernizacji foodcourtu Centrum Handlowego Bielawy przygotowały biura projektowe Tremend Studio Dekor oraz Marro z Warszawy.

Oferta gastronomiczna CH Bielawy obejmuje restaurację KFC, Cukiernię Sowa, bar SAJ-GON z potrawami kuchni chińskiej i wietnamskiej oraz punkt Smak&Wag z daniami na wagę.

W obiekcie znajduje się największy w Toruniu hipermarket Carrefour, a także liczne butiki i punkty usługowe. Szczegółowe informacje dot. oferty Centrum Handlowego Bielawy dostępne są na stronie www.bielawy-torun.pl.