Chcesz rozwinąć swoją firmę? Są pożyczki na zakup nieruchomości

Polecamy Wiadomości
fot. Pixabay.com

Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z naszego województwa dzięki Kujawsko-Pomorskiemu Funduszowi Rozwoju mogą otrzymać pożyczkę nawet do miliona złotych na zakup nieruchomości.

„Nie mieścisz się w obecnym biurze? Chcesz kupić nową nieruchomość, zbudować magazyn, zyskać przestrzeń, w której Twoja firma będzie mogła dalej się rozwijać?” – tak swoją ofertę pożyczkową promuje Kujawsko-Pomorski Fundusz Rozwoju. Chodzi o pożyczę inwestycyjną na nieruchomości.

Dzięki niej przedsiębiorcy mogą m.in. zwiększyć komfort swoich pracowników, rozwinąć firmę lub rozszerzyć zakres swojej działalności. Na tego typu wsparcie mogą liczyć mikro, mali i średni przedsiębiorcy.

Pożyczkę w wysokości nawet do miliona złotych można przeznaczyć na sfinansowanie m.in. zakupu nieruchomości niezabudowanych i zabudowanych. Okres spłaty będzie zależał od wysokości pożyczki: do 5 lat dla pożyczek do 500 tys. zł oraz do 7 lat dla pożyczek powyżej 500 tys. zł.

Pożyczek inwestycyjnych na nieruchomości udziela Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy.

„Zanim jednak skontaktujemy się z konsultantami tej instytucji, powinniśmy sprecyzować nasz plan inwestycyjny. Warto odpowiedzieć sobie na szereg pytań, np. na jaki cel potrzebujemy pieniędzy, jaka kwota jest niezbędna i w jaki sposób możemy zabezpieczyć pożyczkę. Im więcej zbierzemy informacji na temat planowanego przedsięwzięcia, tym łatwiej będzie dopasować pożyczkę do naszych potrzeb i możliwości” – informuje KPFR.

By ubiegać się o pożyczkę, należy złożyć wniosek w jednym z biur KPFP. Wzory dokumentów znajdziemy na stronie www.kpfp.org.pl. „Przedsiębiorca nie czeka długo na informację dotyczącą tego, czy pożyczka zostanie udzielona. Gdy zapadnie pozytywna decyzja, podpisywana jest umowa”.

Pożyczki wypłacane są w transzach lub jednorazowo. Pełna kwota musi zostać przeznaczona na cele zgodne z umową. Więcej informacji można uzyskać w siedzibie KPFR w Toruniu przy ul. Przedzamcze 8, telefonicznie: 56 475 63 00 lub za pośrednictwem formularza na stronie www.kpfr.pl.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

3 thoughts on “Chcesz rozwinąć swoją firmę? Są pożyczki na zakup nieruchomości

  1. cześć

    Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą lub zapłacić rachunki i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowania działalności gospodarczej. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji za pośrednictwem (lehmannschulz07@gmail.com)

  2. Bent u dringend toe aan een zakelijke lening, een persoonlijke lening of een hypotheeklening? Als dat het geval is, raad ik u aan contact op te nemen met Sunshine Financial Group via dit e-mailadres (starworldfirm@gmail.com) om een lening te krijgen.

  3. Złóż wniosek o szybką pożyczkę !!!!!!!!!

    Szukasz środków na spłatę kredytów i długów? Czy masz kłopoty z niezapłaconymi rachunkami i nie wiesz, dokąd się udać lub gdzie się zwrócić? A co ze znalezieniem renomowanej firmy zajmującej się konsolidacją zadłużenia, która może pomóc w zmniejszeniu miesięcznych rat, tak abyś miał przystępne opcje spłaty, a także przestrzeń do oddychania, gdy nadejdzie koniec miesiąca, kiedy rachunki będą musiały zostać zapłacone? odpowiedź. Zmniejsz płatności, aby zmniejszyć obciążenie miesięcznych wydatków. W przypadku zainteresowania prosimy o e-mail: ashtondillon250@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *