Co się zmieni w “spożywczaku”? Trwa remont i przebudowa hali sportowej

Box2 Wiadomości
fot. Urząd Miasta Torunia/www.torun.pl

Trwa pierwszy etap remontu i przebudowy hali sportowej w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII LO przy ul. Grunwaldzkiej 33/35. Co się zmieni w ramach niego?

Roboty budowlane i instalacyjne w zapleczu sanitarno-szatniowym od strony wschodniej budynku – na tym polega pierwszy etap inwestycji. W ramach niej zostanie odnowiona także sala treningowa. Prace realizuje firma Koga Inwestycje Budowlane. Ta część robót pochłonie łącznie nieco ponad milion złotych.

Pod zakończeniu remontu w tej części hali rozpocznie się drugi etap przedsięwzięcia. Obejmie on roboty budowlane i instalacyjne w głównej hali sportowej. Prace będą realizowane także w holu głównym i w zapleczu gospodarczo-sanitarnym od strony zachodniej budynku.

Ta część projektu będzie realizowana przez kolejnego wykonawcę wyłonionego w przetargu. Po zakończeniu remontu planowane jest także doposażenie “spożywczaka”. W hali Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII LO pojawią się dwie duże profesjonalne tablice wyników, a także dwa nakoszowe zegary pomiaru czasu.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *