Co wiemy o miłości? Kończy się nabór zgłoszeń do udziału w letnich warsztatach

Box2 Kultura Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu intensywnie przygotowuje się do sezonu wakacyjnego. Lato to tradycyjna przerwa w spektaklach, ale nie w działaniu! Aktorzy i pedagodzy będą prowadzić kilka projektów artystycznych dla dzieci i młodzieży. Jednym z nich są warsztaty o miłości. Termin zgłoszeń upływa 30 czerwca.

Warsztaty artystyczne będą dotyczyć miłości – tematu, który nigdy nie przestanie inspirować twórców. Organizatorzy warsztatów skupią się na miłości partnerskiej i miłości do samego siebie. Uczestnicy warsztatów spróbują odpowiedzieć na pytanie, co sprawia, że się zakochujemy, co kształtuje nasz sposób postrzegania miłości, jaki jest wpływ kultury i społeczeństwa na nasze wybory uczuciowe, za co kochamy siebie i jak możemy taką miłość w sobie pielęgnować.

REKLAMA

Warsztaty będą prowadzone przez aktorów i pedagogów, związanych z teatrem Horzycy: Łukasza Ignasińskiego, Wojciecha Jaworskiego, Joannę Rozkosz, Katarzynę Pągowską, Katarzynę Peplińską-Pietrzak, Martę Siwicką oraz Piotra Śniegułę. Dedykowane są młodzieży w wieku 16-20 lat i potrwają dwa tygodnie od 20 lipca do 2 sierpnia. Będą odbywać się on-line i na świeżym powietrzu, a zakończą premierą wspólnie stworzonego wide-spektaklu.

Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie formularza najpóźniej do dnia 30 czerwca. Ilość miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *