Curlingowa “Świąteczna Bitwa Gwiazd” już w tę niedzielę

Sport
Fot. nadesłane

W niedzielę (16.12) na Lodowisku Mentor Sport odbędzie się 9. edycja curlingowej „Świątecznej Bitwy Gwiazd”. Na tafli pojawi się 16 amatorskich drużyn. Nie zabraknie także gier i zabaw dla całej rodziny oraz loterii fantowej. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na pomoc podopiecznym Hospicjum „Nadzieja”.

Turniej rozpocznie się o godz. 8. Wśród zawodników znajdą się toruńscy przedsiębiorcy, urzędnicy, naukowcy czy sportowcy innych dyscyplin. Ponadto członkowie dwóch ze zgłoszonych drużyn specjalnie przyjadą do Torunia z Poznania i Warszawy.

REKLAMA

– Nasza Bitwa nie jest zwykłym turniejem – podkreślają organizatorzy wydarzenia. – My się doskonale bawimy, a prawdziwymi zwycięzcami naszych zmagać są dzieci. Każdy, kto dołączy się do naszej inicjatywy zostanie Gwiazdą, niosąc pomoc i wsparcie dla podopiecznych z Hospicjum „Nadzieja”.

Dla każdego uczestnika zabawy przygotowany zostanie specjalny bufet. Ponadto, będzie można wziąć udział w loterii fantowej i wygrać atrakcyjne nagrody. Najmłodsi czas na lodowisku spędzą na grach i zabawach przygotowanych przez animatorów.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *