7 thoughts on “Kuria, katedra, Radio Maryja. Długa trasa czarnego spaceru [ZDJĘCIA, WIDEO]

 1. No ja tu widzę samą rozwydrzoną Patologię…młode nabuntowane Komunistki widzę, tęczowy MARKSIZM = czyli Anty-kultura, wulgaryzmy i Napływowe dziewusze Mięsa armatnie jako Proletariat Zastępczy….Pasożyty, uparcie pomijający jeden temat: temat Pracy, tzn kto ma produkować dobra, kto kogo okradać . Wściekłe macice.
  Młode komunistki, zapomniały, że…….marzec 1943r. , zbrodniarz Adolf Hitler “funduje” okupowanym Polkom legalną aborcję, czyli możliwość zabicia dziecka poczętego. Mamy rok 2020, a oni dokładnie to samo! Poćwiartować, wyssać odkurzaczem dziecko nienarodzone.
  Kodeks karny za propagandę ustrojów totalitarnych w formie takich postulatów nazistowskich wyśle ich na ławy oskarżonych, za kraty, do dobrze strzeżonych cel ….
  Oby niedługo.
  Daj Boże.

 2. Protestują te co oddają się na lewo i prawo i potem w razie potrzeby dokonać chcą aborcji. Dlatego “moje ciało moja sprawa”. Nie widzę tu kobiet. Gdyby problem dotyczył rodzin, protestowałyby rodziny, rodzice. Dlaczego nie widzę mężów, ojców, matek, które protestują tylko bandę wulgarnych przebierańców? Jak można nosić transparenty z wulgaryzmami na ulicach? Patrzą na to dzieci. Jak możecie stać obok takich osób? Opamiętajcie się, nie stójcie obok takich ludzi bo wezmą was za takich samych.

 3. Dlaczego tylko torun to promuje i naglasnia? Chmielewskiej łże-redaktorce widac to odpowiada…. Na pierwszy rzut oka widac te Patologie pasozytow, z dotacji obcej od Sorosa….zamiast pracowac to ciagle kogos wyzwalają. Normalni Torunianie nie partycypuja w takich Grandach kolejnego pokolenia mlodych-naiwnych.,.,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.