Czas na przełamanie. Twarde Pierniki podejmą Spójnię Stargard

Box2 Sport Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

We wtorek 17 listopada Torunianie zagrają u siebie z bardzo dobrze spisującą się w ostatnim czasie PGE Spójnią Stargard. Twarde Pierniki będą chciały przełamać się po dwóch kolejnych porażkach.

Ostatnie dwa mecze Torunian to wyjazdowa porażka z BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski i pierwsza domowa porażka w tym sezonie ze słabym w tych rozgrywkach MKS-em Dąbrowa Górnicza. Podopieczni Jarosława Zawadki liczą, że we wtorek uda im się zrehabilitować za dwa ostatnie mecze.

REKLAMA

To zadanie nie będzie jednak należało do najłatwiejszych. Rywalem Torunian będzie PGE Spójnia Stargard, która wygrała swoje trzy ostatnie mecze. Drużyna ze Stargardu jest niepokonana od momentu, kiedy to obowiązki pierwszego trenera po Jacku Winnickim przejął dotychczasowy asystent, Maciej Raczyński.

Pod wodzą nowego trenera Spójnia pokonała kolejno: Hydrotruck Radom, Anwil Włocławek i Asseco Arkę Gdynia. W tym ostatnim spotkaniu aż 33 punkty zdobył Filip Matczak.

Torunianie na pewno muszą popracować nad tym, by zbyt wcześnie nie odpuszczać, bowiem w ostatnim meczu z MKS-em Dąbrowa Górnicza aż 27 minut byli na prowadzeniu, jednak ostatecznie wypuścili zwycięstwo z rąk.

Mecz transmitowany będzie przez emocje.tv. Rozpocznie się o godzinie 18:00.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *