Czołowe zderzenie w Dybowie. Jedna osoba nie żyje, dwie są ranne [ZDJĘCIA]

112 Box2 Wiadomości
fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu

Ok. godz. 12 doszło do tragicznego wypadku w Dybowie (gmina Wielka Nieszawka), w którym brały udział trzy samochody  osobowe. Jedna osoba zginęła na miejscu, dwie są ranne.

“Droga jest całkowicie zablokowana” – informuje komenda wojewódzka PSP. Na miejsce zdarzenia pojechało sześć zastępów straży pożarnej, pogotowie ratunkowe. Jest tam także już policja.

Do wypadku doszło w okolicach Dybowa (gmina Wielka Nieszawka) na drodze krajowej nr 10. Z pierwszych informacji straży pożarnej wynika, że jedna osoba zginęła na miejscu, a dwie odniosły obrażenia. Droga krajowa nr 10 jest zablokowana między Cierpicami a Przyłubiem. Objazdy zostały wyznaczone lokalnymi drogami.

Z informacji, jakie uzyskaliśmy od toruńskiej policji, wynika, że doszło do zderzenia czołowego dwóch aut – toyoty jadącej w kierunku Torunia i seata ibizy jadącego w kierunku Bydgoszczy. W tym zdarzeniu brało udział także trzecie auto – ford transit jadący za seatem.

– 67-letni kierowca seata zginął na miejscu – mówi Wojciech Chrostowski z zespołu komunikacji społecznej toruńskiej policji. – Do szpitala trafiły dwie osoby: 67-latek kierujący toyotą i 64-letnia pasażerka seata. Kierowcy forda nic się nie stało.

To kolejny w ciągu ostatnich kilkunastu godzin tragiczny wypadek w naszym regionie. Wczoraj mieliśmy serię takich zdarzeń w okolicach Torunia m.in. w Nowej Wsi i Przysieku:

Koszmarny wypadek na A1 pod Toruniem. Jedna osoba nie żyje, czterech rannych [ZDJĘCIA]

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys