Czytaj PL w Toruniu. Trwa bicie rekordu w czytaniu e-booków i adiobooków

Box2 Wiadomości
Fot. Pixabay

Toruń, jak co roku, dołączył do akcji Czytaj PL. W tegorocznej edycji 12 książek do przeczytania znalazła się także pozycja autora z Torunia, Roberta Małeckiego. Wydarzenie trwa tylko do końca listopada, ale już dziś rusza wyzwanie #znowuczytamchallenge.

Akcja Czytaj PL polega na ściągnięciu specjalnej aplikacji i pobraniu 12 książek w formie elektronicznej i ich przeczytaniu. Znalazła się wśród nich “Zadra” Roberta Małeckiego. Uczestnicy mają czas tylko do 30 listopada, ale organizatorzy zapewniają dodatkowy tydzień dla tych, którzy zarejestrują się do końca listopada. To największa tego typu akcja w Polsce. Toruń, podobnie jak 28 innych miast, także do niej dołączył.

W weekend 27-29 listopada dodatkowo trwa bicie rekordu w czytaniu e-booków i adiobooków, czyli #znowuczytamchallenge. Idea jest prosta. Wystarczy opublikować w mediach społecznościowych zdjęcie ilustrujące, gdzie i jak czytamy elektroniczne książki oraz dodaniu do posta hasztagu #znowuczytamchallenge. Może to być np. jeden z 12 dostępnych tytułów w akcji Czytaj PL.

Pokażcie wszystkim, że czytać albo słuchać książek można w każdych okolicznościach – nawet tych najbardziej niecodziennych i najmniej oczywistych – zachęcają organizatorzy.

Wszyscy, którzy dołączą do wyzwania, wezmą także udział w konkursie, w którym nagrodami są koszulki Czytaj PL 2020.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *