Dachowanie na ul. Nieszawskiej. Kierowca renaulta trafił do szpitala

112 Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk, zdjęcie ilustracyjne

Do groźnego zdarzenia doszło w piątkowy wieczór na ul. Nieszawskiej. Kierowca renaulta scenic stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i wylądował w przydrożnym rowie. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do tego zdarzenia doszło w piątkowy wieczór – ok. godz. 20.20 – na wysokości ul. Nieszawskiej 4.

– Kierowca renault scenic jadący ul. Nieszawską nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał z drogi i jego auto dachowało – mówi Wojciech Chrostowski z zespołu komunikacji społecznej toruńskiej policji. – Kierowca został pouczony.

Na miejsce zdarzenia przyjechały służby ratunkowe: policja, straż pożarna i ratownicy medyczni. Mężczyznę z auta wyciągnęli inni kierowcy. Kierowca renaulta trafił do szpitala.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

3 thoughts on “Dachowanie na ul. Nieszawskiej. Kierowca renaulta trafił do szpitala

  1. Kolejny debil ,który zapier… Obok jest chodnik i droga rowerowa ,jakby tam wpadł i kogoś zamordował swoim autem to znowu by była wina pieszego czy rowerzysty. Jak to było rok temu gdy kawałek dalej został zamordowany rowerzysta (jadący drogą rowerową ) przez szczeniaka w BMW. Pędzący debile niech wpadają do rowów ,może zostaną kalekami i nigdy już nie wsiądą do auta. I pytanie, kiedy w tunelu pod Krowim Mostkiem pojawi się spowalniacz ? Tam niektórzy jadą po 60 km/h lub więcej ,a chodzą tam dzieci do i ze szkoły . Polacy nie dorośli do jazdy autami .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *