Daniel Z. patostreamer z Torunia z zarzutami. Grozi mu do roku pozbawienia wolności

112 Box2 Wiadomości
Fot. Facebook Daniela Z.

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Toruniu postawili zarzuty 26-letniemu Danielowi Z. znanemu patostreamerowi z Torunia oraz jego 46-letniej matce. Oboje zatrzymani zostali przez policję za publiczne pochwalanie ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

W publikowanym na żywo streamie mężczyzna miał użyć słów „niestety przeżył”, jego matka dodała zaś „niech zdycha”. Dzisiaj (16.01) oboje usłyszeli zarzut publicznego pochwalania przestępstwa. Grozi im za to kara do roku pozbawienia wolności.

– Zatrzymania dokonali policjanci z  Komendy Miejskiej Policji w Toruniu wspólnie z  funkcjonariuszami z Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością i Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy – relacjonuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, rzecznik prasowy KMP Toruń. – Funkcjonariusze  zabezpieczyli również sprzęt komputerowy  znajdujący się w mieszkaniu  zatrzymywanych osób.

32 thoughts on “Daniel Z. patostreamer z Torunia z zarzutami. Grozi mu do roku pozbawienia wolności

  1. Wy nic nie wiecie, 2 lata na słuchawce, złamany palec, dziewczyna mnie nie wspiera. Kochani 1 na czacie jr jr losujemy kubek

  2. To jest straszne jak facebook promuje ludzi którzy szerzą mowe nienawiści w internecie. Podobno są na to bardzo uczuleni a jego grupa gdzie jest ponad 100 tys osób w tym wielu młodych ludzi nadal istnieje i ma się bardzo dobrze! Brawo facebook za promowanie patologi.

  3. To już jest chore. Niedługo będziemy żyli w świecie niczym z 1984 Orwella. A barany jeszcze się cieszą. Nie liczą się słowa tylko czyny.

  4. Szkoda, że policja tak nie pilnuje porządku w sieci, kiedy na forach TVNu lub wyborczej życzą śmierci Kaczyńskiemu i innym politykom PISu.

  5. Zabili takich patriotów jak Bartoszcze,Lepper czy Petelicki a wy dupki tylko jęczeć potraficie,nie macie pojęcia co się dzieje wokół bo mózgi wyprane i za dobrze w życiu.

  6. Smutne jest to, że dopiero pod wpływem tragedii – śmierci człowieka coś w tej sprawie zostało zrobione. Słowa “niestety przeżył” czy też “niech zdycha” są w jego materiałach bardzo delikatne porównaniu do reszty jakimi się posługiwał. Nawet nie ma co wspominać o całej jego działalności, która ewidentnie wykazywała zgodną z nazwą patologię. Najbardziej ucierpieli pobliscy mieszkańcy, którzy musieli dzielić swoje najbliższą okolicę z kimś takim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *