Diamentowy jubileusz Ireny Santor. Artystka zaśpiewa w Toruniu

Box2 Kultura Materiały partnera

W Centrum Kulturalno-Kongresowym JORDANKI 23 lutego 2020 roku o godz. 18:00 w Toruniu, w nowym, jubileuszowym recitalu, wystąpi IRENA SANTOR z udziałem zespołu muzycznego.

Irena Santor – niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w tym roku obchodzi Diamentowy Jubileusz pracy. Artystka świętować go będzie wspólnie z Państwem podczas wyjątkowej trasy koncertowej „JUBILEUSZ. Śpiewam, czyli jestem”.

REKLAMA

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki, uhonorowaną przyznaniem tytułu doctor honoris causa Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą, a publiczność niezmiennie ma potrzebę obcowania z Jej osobowością wypełniając po brzegi sale koncertowe.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert, który wypełnią piosenki starannie na tę okazję wybrane przez Artystkę, piosenki które z Jej punktu widzenia były i są ważne, melodie które wpisały się w Jej życie, ale także w Państwa serca i wspomnienia. Zabrzmią zatem niezapomniane przeboje, a także nowe piosenki, które niosą przesłanie Artystki i już znalazły uznanie publiczności. Muzyczną podróż dopełnią opowieści i wspomnienia Ireny Santor. To będzie niezapomniany Jubileusz w cudownym klimacie!

Bilety w cenach: 110 zł, 95 zł, 80 zł, 65 zł do nabycia online: biletyna.plkupbilecik.plbilety24.plgoingapp.plempikbilety.pl i ebilet.pl
oraz w punktach sprzedaży stacjonarnej:

  • Kasa CKK Jordanki Al. Solidarności 1-3 tel. 56 642 43 79
  • Ośrodek Informacji Turystycznej Rynek Staromiejski tel. 56 6210930
  • Księgarnia PWN ul. Mikołaja Reja 25, tel. 56 611 49 36, 56 6114298
  • Biuro Turystyczne Copernicana ul. Żeglarska 31/1 tel. 56 6223002
  • Keep Travel ul. Ugory 2 tel. 884 888 399
  • Salony EMPIK i Media Markt (na terenie całego kraju)

Kontakt w sprawie koncertu i sprzedaży biletów: Impresariat Artystyczny “Impart” www.impart.pl tel. 602 80 43 29

Oficjalny profil wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/835293636868096/oraz http://jordanki.torun.pl/event/irena-santor-jubileusz/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *