Dokumenty do urzędu przez Paczkomat

Box1 Wiadomości
fot. Natalia Przytarska / www.torun.pl

W Toruniu stanął Paczkomat® InPost Urząd24. Pozwoli on na załatwianie spraw urzędowych bez konieczności udawania się do budynku urzędu.

Paczkomat ma kod TOR25M i znajduje się przy ul. Wały gen. Sikorskiego 25. Dokumenty do niego można nadać z dowolnego Paczkomatu w Toruniu i okolicach. Natomiast informację o możliwości odbioru decyzji zainteresowany otrzymywać będzie przez aplikację InPost, wiadomość email i/lub SMS.

– InPost Urząd24 to nie tylko przyspieszenie procedur, wygoda i bezpieczeństwo dla mieszkańców oraz ułatwienie obsługi klientów dla urzędników. To nowy trend w relacjach na linii urząd – mieszkańcy, który doskonale sprawdza się w pandemii, ale pozostanie już na trwałe w ramach relacji z obywatelami. Efektywność tej usługi pokazuje, że także w przyszłości będzie ona coraz bardziej popularna. Coraz więcej miast i gmin poszukuje takich rozwiązań, dzięki czemu mogą także lepiej zarządzać sprawami urzędowymi i obniżać koszty działania – podkreśla Rafał Brzoska, prezes InPost, cytowany na stronie torun.pl.

Prezydent Zaleski mówi, że ta usługa pozwoli na szybko i bezpieczne kontakty z Wydziałem Obsługi Mieszkańców.

Informacje na temat tego, jakie sprawy można załatwić za pomocą nowego Paczkomatu, znajdziecie TUTAJ.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *