Dokumenty do urzędu przez Paczkomat

Box1 Wiadomości
fot. Natalia Przytarska / www.torun.pl

W Toruniu stanął Paczkomat® InPost Urząd24. Pozwoli on na załatwianie spraw urzędowych bez konieczności udawania się do budynku urzędu.

Paczkomat ma kod TOR25M i znajduje się przy ul. Wały gen. Sikorskiego 25. Dokumenty do niego można nadać z dowolnego Paczkomatu w Toruniu i okolicach. Natomiast informację o możliwości odbioru decyzji zainteresowany otrzymywać będzie przez aplikację InPost, wiadomość email i/lub SMS.

– InPost Urząd24 to nie tylko przyspieszenie procedur, wygoda i bezpieczeństwo dla mieszkańców oraz ułatwienie obsługi klientów dla urzędników. To nowy trend w relacjach na linii urząd – mieszkańcy, który doskonale sprawdza się w pandemii, ale pozostanie już na trwałe w ramach relacji z obywatelami. Efektywność tej usługi pokazuje, że także w przyszłości będzie ona coraz bardziej popularna. Coraz więcej miast i gmin poszukuje takich rozwiązań, dzięki czemu mogą także lepiej zarządzać sprawami urzędowymi i obniżać koszty działania – podkreśla Rafał Brzoska, prezes InPost, cytowany na stronie torun.pl.

Prezydent Zaleski mówi, że ta usługa pozwoli na szybko i bezpieczne kontakty z Wydziałem Obsługi Mieszkańców.

Informacje na temat tego, jakie sprawy można załatwić za pomocą nowego Paczkomatu, znajdziecie TUTAJ.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *