Dopuścił się kradzieży rozbójniczej. Rozpoznajesz go? [ZDJĘCIE]

112 Box2
Fot. KMP Toruń

Policjanci z toruńskiej komendy poszukują mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Podejrzewany jest on o kradzież rozbójniczą, której dopuścił się 10 lipca około godz. 22.00 przy ul. Chabrowej.

Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że sprawca (ubrany w ciemną bluzę z kapturem, ciemne krótkie spodenki i czapeczkę z daszkiem, przez ramię miał przewieszoną torebkę) jechał razem z pokrzywdzonym autobusem MZK linii 27.

– W chwili, gdy pokrzywdzony wysiadł, napastnik go dogonił i zerwał z głowy czapeczkę – relacjonuje mł. asp. Wojciech Chrostowski z Zespołu Prasowego KMP Toruń. – Gdy pokrzywdzony zaczął go gonić i próbował odzyskać utracone mienie, rozbójnik zatrzymał się, wyciągnął pałkę teleskopową i zagroził mężczyźnie jej użyciem. Pokrzywdzony wystraszył się, a sprawca oddalił z miejsca zdarzenia.

Funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają osobę przedstawioną na zdjęciach.

Kontakt z  Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu ul. Grudziądzka 17, tel. (056) 641 26 07 albo z numerem alarmowym 112.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *