Drużyny futsalowe grają w niedzielę. Dla TAF-u to koniec sezonu

Box2 Sport Wiadomości
fot. Róża Koźlikowska | @FotRose

Oba toruńskie zespoły futsalowe rozegrają swoje mecze w niedzielę. Dla TAF-u będzie to ostatni mecz w sezonie.

Podopieczni Michała Suchockiego na koniec sezonu podejmą u siebie Futsal Oborniki. Spotkanie to rozpocznie się o godz. 16:00. Te dwa zespoły są sąsiadami w ligowej tabeli. Torunianie zajmują obecnie szóste miejsce z dorobkiem 44 punktów, a Futsal Oborniki traci do nich 6 oczek. Pierwszy mecz w tym sezonie odbył się 12 grudnia. Wówczas lepsi byli torunianie, którzy wygrali na wyjeździe 2:1.

REKLAMA

W niedzielę swój kolejny mecz ligowy zagrają także piłkarze FC Toruń. Podopieczni trenera Łukasza Żebrowskiego zmierzą się w Arenie Toruń z Acana Orłem Jelcz-Laskowice. Będzie to dopiero szósty mecz pomiędzy tymi drużynami w historii, a dopiero drugi w Toruniu.

Do tej pory lepszy bilans bezpośrednich spotkań mają goście niedzielnego meczu. Wygrali oni trzy mecze, a przegrali dwa. W tym sezonie oba zespoły mierzyły się ze sobą raz. Lepszy był “Orzeł”, który wygrał 2:1. Wyższe miejsce w tabeli w tym sezonie także zajmuje zespół z Jelcza-Laskowic. Po 26 kolejkach ma on na koncie 43 punkty, co daje mu piąte miejsce. Torunianie mają o cztery oczka mniej i zajmują 8. pozycję.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *