Drzazgi i chwasty – tak wygląda plac zabaw na osiedlu Brzezina

Box2 Interwencje Polecamy Wiadomości
Fot. nadesłane

Kiedy w ubiegłym roku oddawano do użytku skwerek przy ul. Okrężnej przy osiedlu Brzeziny, mieszkańcy głośno wychwalali zaangażowanie miejskich urzędników. Dziś nie kryją rozczarowania: to kpina z gospodarności!

-Jak można w ogóle dopuścić do takiego zaniedbania? – dzwonią do nas oburzeni mieszkańcy pobliskich bloków. – Trawa po kolana uniemożliwia prawie całkowicie jakiekolwiek korzystanie z tego miejsca. Po było wydawać publiczne pieniądze na to miejsce, skoro teraz i tak nikt o nie nie dba?

REKLAMA

Oburzeni mieszkańcy zwracają uwagę nie tylko na stan trawnika, ale też elementy jego “upiększenia”. Otóż zamiast planowanej wysypanej kory wokół placu zabaw, do dekoracji użyto drewnianych wiórów, z których wiele jest bardzo ostrych i łatwo o skaleczenia. Tymczasem tuż obok znajdują się sprzęty do zabawy dla najmłodszych.

-Coś tu też poszło nie tak… – dodają nasi Czytelnicy z sąsiedztwa zaniedbanego skwerku. – Albo ktoś pomylił materiał, który miał tu zostać wysypany albo ktoś szukał oszczędności. Gdyby któryś urzędnik zechciał spytać dlaczego ten materiał nie jest dobrym, rozwiązaniem, polecamy rozmowę z naszymi dziećmi, którym trzeba regularnie wyciągać drzazgi.

Czekamy na interwencję służb zajmujących się z miejską zielenią.

4 thoughts on “Drzazgi i chwasty – tak wygląda plac zabaw na osiedlu Brzezina

  1. Gościu który to robił, ten który to odebrał i ten co to zlecił już dawno powinni być bez pracy. Pewnie jak dziecko wróci z placu zabaw z drewnem w oku to ktoś się opamięta.

  2. Wiele do życzenia od firmy która się tym opiekuje. Trawa nieskoszona, śmieci zabierają jak się zadzwoni z interwencją. Ciekawe ile miasto im za to płaci. Może portal dowie się co to za firma bo samochód mają bez nazwy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *