Duże emocje w meczach toruńskich drużyn

Box2 Sport Wiadomości
fot. Sławomir Kowalski / FC Toruń

W środę 24 marca swoje mecze grały dwie toruńskie drużyny futsalowe – FC Toruń i TAF Toruń. W obu spotkaniach było wiele emocji.

Podopieczni trenera Łukasza Żebrowskiego mierzyli się z Clearexem Chorzów, który był faworytem tego meczu. W początkowej fazie meczu się to potwierdziło, ponieważ to drużyna z Chorzowa prowadziła przez większość spotkania. Było już 3:1 i 4:2 dla gości, ale torunianie nie zamierzali odpuszczać.

REKLAMA

Gracze FC Toruń zdobyli bramkę kontaktową, a w ostatniej sekundzie spotkania bramkę wyrównującą zdobył Mateusz Waszak. Wcześniej dwie bramki zdobył Patryk Szczepaniak, a jedną Maks Lewandowski. Spotkanie zakończyło się remisem 4:4.

TAF Toruń mierzył się z KS Futsal Piła i także pozwolił rywalom strzelić sobie 4 bramki. Z taką jednak różnicą, że podopieczni trenera Michała Suchockiego zdobyli ich aż 10. Pierwsza połowa tego spotkania była jednak bardzo wyrównana i zakończyła się wynikiem 3:3.

Autorem czterech z nich był Jakub Hapka. Dwie bramki zdobył Kamil Domański. Po jednym trafieniu zaliczyli: Karol Czyszek, Mateusz Kończalski, Michał Kukowski i Jakub Wiśniewski.

Wszystkie bramki zawodników TAF-u zobaczycie poniżej.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *