“Dziękuję, postoję. W końcu to mój stand-up”. Spędź wtorkowy wieczór z Piotrkiem Szumowskim

Box2 Kultura
Fot. nadesłane

Porusza tematy, o których nawet nie warto pisać. Odpowiada na pytania: czym jest seks foki i pingwina oraz dlaczego nie szanuje dziewczynki z zapałkami. We wtorek (8.01) o godz. 20.00 na scenie klubu Od Nowa wystąpi Piotrek Szumowski.

„Półczłowiek, półgłówek” to jego nowy program stand-upowy. Na początku materiał miał nazywać się „Więzień Głupoty”, ale wszyscy jego znajomi wyśmiali ten pomysł. W odwecie chłopak zakomunikował, że nigdy o nich nie wspomni w opisie do jakiegokolwiek wydarzenia. I słowa dotrzymał.

REKLAMA

Przez brak silnego kręgosłupa Piotrek postanowił zmienić tytuł. W międzyczasie grafik dostał zlecenie i stworzył plakat, który niestety nie nadaje się do tej nazwy. Cóż, to nie jest jedyny problem Piotrka. O innych opowiada na scenie:

Mówi o tym, jak nie radzi sobie z rozpoznawalnością, własnym wyglądem, czym jest seks foki i pingwina, dlaczego nie szanuje dziewczynki z zapałkami, a także jakie ma relacje ze swoim ojcem oraz policją. Porusza również takie tematy, jak: polski rap, kluby, internet oraz wiele, wiele innych, o których nie warto pisać.

Występ trwa ok. 45 minut. Bilety na wydarzenie dostępne są w cenie 25 zł (przedsprzedaż) oraz 30 zł (w dniu show). Wieczór organizowany jest tylko dla osób pełnoletnich!

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *