“Dziękuję, postoję. W końcu to mój stand-up”. Spędź wtorkowy wieczór z Piotrkiem Szumowskim

Box2 Kultura
Fot. nadesłane

Porusza tematy, o których nawet nie warto pisać. Odpowiada na pytania: czym jest seks foki i pingwina oraz dlaczego nie szanuje dziewczynki z zapałkami. We wtorek (8.01) o godz. 20.00 na scenie klubu Od Nowa wystąpi Piotrek Szumowski.

„Półczłowiek, półgłówek” to jego nowy program stand-upowy. Na początku materiał miał nazywać się „Więzień Głupoty”, ale wszyscy jego znajomi wyśmiali ten pomysł. W odwecie chłopak zakomunikował, że nigdy o nich nie wspomni w opisie do jakiegokolwiek wydarzenia. I słowa dotrzymał.

REKLAMA

Przez brak silnego kręgosłupa Piotrek postanowił zmienić tytuł. W międzyczasie grafik dostał zlecenie i stworzył plakat, który niestety nie nadaje się do tej nazwy. Cóż, to nie jest jedyny problem Piotrka. O innych opowiada na scenie:

Mówi o tym, jak nie radzi sobie z rozpoznawalnością, własnym wyglądem, czym jest seks foki i pingwina, dlaczego nie szanuje dziewczynki z zapałkami, a także jakie ma relacje ze swoim ojcem oraz policją. Porusza również takie tematy, jak: polski rap, kluby, internet oraz wiele, wiele innych, o których nie warto pisać.

Występ trwa ok. 45 minut. Bilety na wydarzenie dostępne są w cenie 25 zł (przedsprzedaż) oraz 30 zł (w dniu show). Wieczór organizowany jest tylko dla osób pełnoletnich!

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *