Dzień Babci i Dziadka w Dworze Artusa. Warsztaty już dziś!

Box2 Wiadomości
fot. Pixabay.com

Dzień Babci i Dziadka to jedno z najradośniejszych świąt w roku zarówno z punktu widzenia samych seniorów jak i juniorów, którzy chcą zawsze o tym wyjątkowym święcie pamiętać.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka toruński Dwór Artusa przygotował szereg wydarzeń dla rodzin, które zdecydują się spędzić to szczególne święto wspólnie we Dworze. W ramach święta zorganizowane zostaną warsztaty rękodzieła pod nazwą: „Kocham Cię Babciu! Kocham Cię Dziadku! Zaczną się one już dziś (19 stycznia) o godz. 16.00. W czasie zajęć plastycznych wykonane zostaną ramki do wspólnych fotografii.

Inną atrakcją święta seniorów będzie koncert z muzykującą rodziną Bojarczuk (22 stycznia, godz. 19.00). Przed publicznością zaprezentuje się również znany skrzypek Daniel Georgiev (23 stycznia, godz. 19.00). To wszystko jeszcze w styczniu. Natomiast w przyszłym miesiącu dla szanownych seniorów (i nie tylko) zostanie zorganizowana specjalna karnawałowa potańcówka (8 lutego). Zabrzmią na niej, jak na tego typu zabawę z prawdziwego zdarzenia przystało, największe przeboje wszech czasów.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *