Dzień Dziecka w Książnicy Kopernikańskiej. Co w planach?

Box2 Kultura Wiadomości

Toruńska Książnica Kopernikańska zaprasza we wtorek 1 czerwca do dwóch swoich filii – przy ul. Fałata i przy ul. Raszei. Z okazji Dnia Dziecka zorganizowany zostanie rodzinny festyn ekologiczny i plenerowe zabawy dla najmłodszych. Placówka przygotowała także plan B w razie niepogody.

Wydarzenia z okazji Dnia Dziecka zaplanowano na wtorek 1 czerwca. W filii Książnicy Kopernikańskiej przy ul. Fałata 35 (Biblioteka pod Bażantem) o 16.00 rozpocznie się rodzinny festyn ekologiczny pn.: “Pszczoły mają głos”. Festyn potrwa do godz. 18.00. W trakcie dwóch godzin zaplanowano m.in. spotkanie z pszczelarzem z Fundacji “Leśna Droga”, który opowie, jak wygląda jego praca, założenie ogrodu z roślinami owadopylnymi oraz gry i zabawy, związane z tematyką pszczół.

REKLAMA

Natomiast w Mediatece, filii przy ul. Raszei 1, o 17.00 rozpocznie się Plenerowy Dzień Dziecka. Organizatorzy zaplanowali m.in. zabawy plastyczne i ruchowe oraz loterię z nagrodami. W razie niepogody Dzień Dziecka w Mediatece zostanie przeniesiony do sali na pierwszym piętrze, lecz wówczas będzie obowiązywał limit do 15 osób.

Udział w obydwu wydarzeniach jest bezpłatny.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *