Dzień Seniora. Eleni zaśpiewa na Jordankach

Box2 Kultura Materiały partnera
fot. materiały prasowe

18 października 2020 r. o godz. 19:00 w CKK Jordanki wystąpi znakomita piosenkarka ELENI z zespołem. Zaprezentuje wyjątkowy koncert z okazji Dnia Seniora.

Eleni jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej. Urodziła się w rodzinie greckich emigrantów na Dolnym Śląsku.
W 1975 roku została zaangażowana do profesjonalnego zespołu Prometheus, a w 1977 r. nagrała, z tym zespołem, pierwszą płytę długogrającą “Po słonecznej stronie życia”.

REKLAMA

W 1980 roku nagrała swoją pierwszą solową płytę “Ty jak niebo, ja – jak obłok”, która okazała się wielkim sukcesem.

Eleni ma na swoim koncie ponad 20 płyt w milionowych nakładach, zdobywając, aż osiem “Złotych Płyt” oraz dwie “Platynowe Płyty”. Najnowszy album Artystki “Statek do Pireusu” został nominowany do tegorocznych Fryderyków w kategorii: Album Roku – Muzyka Świata.
Oprócz występów na wielu krajowych scenach, w tym na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, koncertowała w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii.

Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje takie jak: Miłość jak wino, Troszeczkę ziemi troszeczkę słońca, Tylko w Twoich dłoniach, Na wielka miłość, a także najnowsze kompozycje z płyty „Statek do Pireusu”.

Dbamy o bezpieczeństwo widzów zgodnie z reżimem sanitarnym i wszystkimi wytycznymi dotyczącymi realizacji imprez podczas epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce – informują organizatorzy.

Bilety w cenach: 105 zł, 90 zł, 75 zł, można nabywać on-line:


Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *