Dziś o 17.30 wyruszy muzyczny spacer wsparcia dla strajkujących nauczycieli

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Torunianie po raz kolejny wyrażą swoją solidarność ze strajkującymi nauczycielami. Tym razem z inicjatywą wyszli uczniowie toruńskich szkół, który o godz. 17.30 organizują muzyczny spacer wsparcia.

Z tą inicjatywą wyszli uczniowie toruńskich szkół. Muzycznym spacerem wsparcia chcą wyrazić swoją solidarność ze strajkującymi nauczycielami.

“Wspieramy nauczycieli śpiewająco!!! Chodźmy razem na muzyczny spacer wsparcia! Pokażmy wszystkie i wszyscy naszą solidarność. Bądźmy razem. Śpiewajmy wspólne. Pokażmy naszą obywatelską postawę. Dla naszych dzieci, dla nas, dla naszej wspólnej przyszłości, która zaczyna się w szkołach” – czytamy w facebookowym zaproszeniu na to dzisiejsze wydarzenie.

Wydarzenie wesprą także toruńscy artyści. Na spacerze zagrają toruńscy muzycy Mariusz Lubomski, Adam Nowak i Zbigniew Krzywański oraz nauczyciele ze Szkoły Muzycznej.

Spacer rozpocznie się dziś (17 kwietnia) o godz. 17.30 pod pomnikiem Mikołaja Kopernika na Rynku Staromiejskim. Współorganizuje go Socjalny Kongres Kobiet.

Więcej informacji o wydarzeniu – TUTAJ.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *