Dziś sprawca wypadku na ul. Grudziądzkiej ma usłyszeć zarzuty. 26-latek był już notowany. Za co? [NOWE INFORMACJE]

112 Box2 Wiadomości

Dziś 26-letni kierowca bmw, który śmiertelnie potrącił dwie kobiety na przejściu dla pieszych na ul. Grudziądzkiej, ma być doprowadzony do prokuratury i po godz. 14 ma usłyszeć zarzuty. Wówczas też znane będą wyniki badań pobranej od niego próbki krwi. Mężczyzna już był notowany przez policję.

Mężczyzna obecnie przebywa w policyjnym areszcie. Ok. godz. 14 ma być doprowadzony do prokuratury, gdzie ma usłyszeć zarzuty.

– Do godz. 14 mamy otrzymać wyniki badania krwi na zawartość środków psychoaktywnych – mówi Andrzej Kukawski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Toruniu.

26-latek jest znany policjantom. W przeszłości był notowany za posiadanie narkotyków. -W tej chwili nie mam informacji o tym, że mężczyzna był skazany – mówi Kukawski. – To są wstępne informacje, a nie pełne.

Pojawiły się informacje, że sobotni wypadek został zarejestrowany przez monitoring. Czy prokuratura ma nagranie?

– Co do zebranych dowodów na razie nie chciałbym się wypowiadać, ponieważ czynności w zakresie zbierania materiału dowodowego cały czas się toczą – mówi rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

1 thought on “Dziś sprawca wypadku na ul. Grudziądzkiej ma usłyszeć zarzuty. 26-latek był już notowany. Za co? [NOWE INFORMACJE]

  1. Spokojnie nic mu nie zrobią (tylko zamordował ludzi autem ) ,żadnego więzienia nie będzie , mają inną ofiare,gościa ,który składował odpady chemiczne ,on pójdzie siedzieć. Prawdziwy kryminalista . CHORE PRAWO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *